عصر خدماتقیمت روز واحدهای ۱۰۰ متری در تهران ۱۳۹۷/۵/۲۵ | عصر خدمات

قیمت مسکن؛

قیمت روز واحدهای ۱۰۰ متری در تهران ۱۳۹۷/۵/۲۵

بر اساس آمار سامانه بازار املاک یک واحد مسکونی ۱۰۰ متری در ابوذر با قیمت ۳۴۰ میلیون تومان و آپارتمان نوساز با همین متراژ واقع در محدوده قلهک با قیمت یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان معامله شده است.

به گزارش عصر خدمات، در منطقه ۱۷ محله سجاد یک واحد مسکونی ۱۰۰ متری ۱۲ سال با قیمت ۳۵۰ میلیون و واحدی با همین متراژ که چهار سال از ساخت آن گذشته در ابوذر به قیمت ۳۴۰ میلیون تومان معامله شده است.

یک دستگاه آپارتمان ۹۸ متری واقع در آپادانا با عمر ۹ سال به قیمت ۹۷۰ میلیون تومان یعنی به ازای هر مترمربع ۹٫۹ میلیون تومان فروخته شده است. در منطقه ۸ و لشگر شرقی واحد مسکونی ۱۰۰ متری نوساز با قیمت ۵۴۰ میلیون تومان، واحد ۱۰۰ متری ۶ ساله در ساعی با قیمت ۸۰۰ میلیون تومان، واحد ۱۰۵ متری ۸ ساله در شهرک قدس با قیمت یک میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان و واحد ۱۰۸ متری نوساز در محدوده دانشگاه تهران با قیمت هر مترمربع ۸٫۵ میلیون تومان و مجموعا ۹۱۸ میلیون تومان در سامانه بازار املاک ثبت معامله شده است.

همچنین یک دستگاه آپارتمان ۹۹٫۲ متری نوسازی در نارمک غربی با قیمت یک میلیارد و ۳۳۵ میلیون تومان به خریدار فروخته شده است؛ یعنی هر مترمربع حدود ۱۳ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان. یک واحد مسکونی ۲ سال ساخت به مساحت ۱۰۰ مترمربع در نظام آباد (منطقه ۷) با قیمت ۵۷۰ میلیون تومان و آپارتمان مسکونی ۹۴ متری در احتشامیه دروس با عمر ۳ سال به قیمت یک میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان فروخته شده است.

واحد مسکونی ۱۰۰ متری دارای انباری و پارکینگ با عمر ۹ سال در فاطمی به قیمت یک میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان، واحد ۹۹ متری ۱۵ ساله در صادقیه با قیمت ۸۱۵ میلیون تومان و یک واحد مسکونی ۱۰۴ متری نوساز در محدوده فرزانه (منطقه ۱۴) به قیمت ۸۶۰ میلیون تومان (هر مترمربع کمی بیش از ۸٫۲ میلیون تومان) معامله شده است.

آپارتمان ۱۰۰ متری نوساز در محدوده قلهک با قیمت یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در سامانه بازار املاک ایران ثبت معامله شده است.

 

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار