عصر خدماتپرش ۱۰۵۹ واحدی شاخص بورس/ آیفکس رشد کرد | عصر خدمات

تالار شیشه‌ای؛

پرش ۱۰۵۹ واحدی شاخص بورس/ آیفکس رشد کرد

شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات بیست و هفتمین روز مرداد ماه با رشد ۱۰۵۹ واحدی به پله ۱۳۱ هزار و ۵۳۶ واحدی رسید.

به گزارش عصر خدمات، شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات بیست و هفتمین روز مرداد ماه با رشد ۱۰۵۹ واحدی به پله ۱۳۱ هزار و ۵۳۶ واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد یک هزار و ۲۳۶ سهم اوراق بهادار به ارزش ۳ میلیون و ۲۳۷ هزار و ۳۴۲ ریال در بیش از ۱۰۰ نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

براین اساس شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) بیش از ۳۱۰ واحدی و شاخص بازار دوم ۲۲۱۷ واحد، شاخص آزاد شناور ۸۵۰ واحد، شاخص بازار اول ۷۵۷ واحد، شاخص کل (هم‌وزن) ۲۸۵ واحد، شاخص قیمت (هم‌وزن) ۲۰۲ واحد رشد را تجربه کردند.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز پتروشیمی پارس، سایپا، بانک ملت با روند صعودی و نماد‌های فولاد مبارکه اصفهان، ملی مس ایران، س. نفت و گاز پتروشیمی تامین، پتروشیمی شازند با روند نزولی به کار خود پایان داد.

*معاملات بازار فرابورس

شاخص فرابورس نیز در معاملات امروز با رشد بیش از ۵ واحدی به پله ۱۵۰۵ واحدی رسید.

در بازار فرابورس نیز تعداد ۷۰۹ هزار و ۹۶۶ سهم اوراق بهادار به ارزش ۲ میلیون و ۸۹۴ هزار و ۷ ریال در بیش از ۶۷ نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

در معاملات بازار فرابورس نماد‌های سهامی ذوب آهن اصفهان، پتروشیمی زاگرس، پالایش نفت لاوان، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی با روند منفی و نماد‌های کشت و دام قیام اصفهان، گروه صنایع کاغذ پارس، پتروشیمی غدیر، با روند مثبت به کار خود پایان دادند.

 

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار