عصر خدماتنماینده پیشنهادات خود را در مورد موضوعات مختلف به کمیسیون‌ها ارجاع دهد | عصر خدمات

نماینده پیشنهادات خود را در مورد موضوعات مختلف به کمیسیون‌ها ارجاع دهد

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که شرایط فعلی شرایط جنگ اقتصادی است، گفت: ما در این جنگ اقتصادی نیازمند یک اتاق مقابله در مجلس و سایر دستگاه‌ها هستیم.

به گزارش عصر خدمات، حسینعلی حاجی دلیگانی در تذکر مستند به آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: آقای لاریجانی شما یکم مردادماه در پاسخ به تذکر من گفتید قرار است سایتی برای دریافت نقطه نظرات نمایندگان در مورد مشکلات مختلف کشور راه‌اندازی شود. مردم هم پیشنهادات و راهکارهایی دارند. اگر ما قبول داریم که جنگ اقتصادی وجود دارد باید اتاق مقابله‌ای را در مجلس و دستگاه‌هاژی دیگر داشته باشیم.

وی ادامه داد: از رییس جمهور انتظار داریم به استان‌ها هم تفویض اختیار کند. مردم سوال می‌کنند اموالی که احتکار می‌شود و گرفته می‌شود کجا می‌رود؟ قرار بود این موضوع در هیات رییسه مجلس شورای اسلامی مطرح و نتیجه به نمایندگان اطلاع داده شود.

علی لاریجانی در پاسخ به این تذکر گفت: این موضوع مطرح شد و ما گفتیم راه‌اندازی دفتر مجزا به مصلحت نیست، چرا که کمیسیون‌ها را محدود می‌کند، لذا قرار شد پیشنهادات به کمیسیون‌ها ارائه شود و در کمیسیون‌ها مورد پیگیری قرار گیرد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار