اخبار اقتصادیخودرو

اطلاعیه طرح ساماندهی دفاتر فروش خودرو شهر تهران

نایب رییس اتحادیه مشاوران صنف فروشندگان خودرو با اشاره به مصوبه مهم اتحادیه در خصوص ساماندهی دفاتر فروش خودرو گفت :مدیران فروش خودرو ،که نسبت به تشکیل پرونده و اخذ کارت شناسایی و مجوز فعالیت اقدام ننمایند از فعالیتشان (با حکم صادره از طرف دادیار محترم اقتصادی دادستانی با ضابطیت اداره ۱۴ پلیس آگاهی تهران پلیس مفاسد اقتصادی و اداره محترم اماکن) جلوگیری خواهد شد و حق درج آگهی در فضای مجازی را نیز نخواهند داشت.

علی خسروانی بیان کرد : این طرح از فعالیت زیرزمینی و گروه اندکی که با عدم رعایت قوانین باعث بروز مشکل عدیده‌ای برای بازار خودرو می‌شوند جلوگیری به عمل خواهد آورد.
وی اظهار کرد: بدین وسیله از تمامی مدیران فروش خودرو شهر تهران دعوت به عمل می‌آید به منظور ساماندهی از تاریخ ۱۴۰۳.۰۵.۰۱ لغایت ۱۴۰۳.۰۷.۳۰شخصاً با در دست داشتن مدارک به واحد صنفی خود جهت تشکیل پرونده به محل این اتحادیه مراجعه و ثبت نام نمایند.
نایب رییس اتحادیه مشاوران صنف فروشندگان خودرو خاطر نشان کرد:لذا با هماهنگی‌های به عمل آمده بعد از تاریخ ۱۴۰۳.۰۸.۰۱ این اتحادیه راساً با همکاری اتاق اصناف تهران و اداره نظارت بر اماکن عمومی مطابق ماده ۲۷ نظام صنفی از فعالیت آنان جلوگیری خواهد نمود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا