تاپ

سبد محصولات آریا دیزل با ون کاما برقی گسترش یافت/ رونمایی آریا دیزل از ون کاما EV در اتو اکسپو تهران

ون کاما ES6 آریا دیزل در روز ۹ بهمن ۱۴۰۲ در پنجمین نمایشگاه خودرو تهران که با نام اتو اکسپو تهران برگزار گشت، رونمایی شد.
به گزارش عصر خدمات، این ون برقی در دو نوع کاربری مسافری و کارگو (باربری) عرضه شده است و می‌تواند ۴۰۰ کیلومتر را با یک بار شارژ طی کند. این ون دارای امکانات و تجهیزات پیشرفته‌ای است که ایمنی و راحتی راننده و مسافران را افزایش می‌دهد.
ون یک خودرو برقی است که توسط شرکت آریا دیزل در ایران عرضه شده است. این ون دارای موتور برقی ۳۳۴.۸۸ ولتی و باتری ۶۱.۹ کیلووات ساعتی است که می‌تواند ۴۰۰ کیلومتر را با یک بار شارژ طی کند.
این ون در دو نوع کاربری مسافری و کارگو (باربری) موجود است و می‌تواند ۱۱ مسافر یا ۱.۵ تن بار را حمل کند. این ون همچنین دارای امکاناتی مانند ریموت کنترل، دی‌لایت، کروز کنترل، رادار خط خوان، ترمز اضطراری پیشرفته، ایربگ، دوربین عقب و سنسور دنده عقب است.
مزیت های ون کاما ES6 آریا دیزل که می‌توان به برخی از آن‌ها اشاره کرد:
• این ون برقی است و نیازی به سرویس های ادواری ندارد و این باعث می‌شود که هزینه‌های نگهداری و تعمیرات آن کمتر باشد و همچنین آلودگی هوا را کاهش دهد.
• این ون دارای برد حرکتی ۴۰۰ کیلومتری است که برای جابه‌جایی‌های شهری و حتی برون شهری مناسب است.
• این ون دارای امکانات و تجهیزات پیشرفته‌ای است که ایمنی و راحتی راننده و مسافران را افزایش می‌دهد. مانند رادار خط خوان، ترمز اضطراری پیشرفته، دوربین عقب و سنسور دنده عقب.
• این ون در دو نوع کاربری مسافری و کارگو ( باربری)عرضه شده است و می‌تواند ۱۱ مسافر یا ۱.۵ تن بار را حمل کند. این امکان انعطاف‌پذیری و کارایی آن را بالا می‌برد.
شاید تنها مشکل این ون برقی نبود زیر ساخت کافر در تمامی نقاط کشور باشد. آریا دیزل همچنان قیمت این خودرو را اعلام نکرده است.

 

نویسنده:علی غفاری
عکاس: مجید آهنگری

برای خواندن اخبار خودرو و اخبار اقتصادی اینجا کلیک کنید.

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا