اخبارخودرو

گروه بهمن دست پر در نمایشگاه خودروی اصفهان

گروه خودروسازی بهمن با محصولات متنوع خود در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و ترانزیت اصفهان حاضر شد.

به گزارش عصر خدمات، گروه بهمن در بخش تجاری و موتورسیکلت محصولات خود به اصفهان آورده است، تلاش می کند تا سهم خود را از بازار حمل و نقل تجاری افزایش دهد.

شرکت های بهمن دیزل، اتوبوس سازیگی اِسنا و ایران دوچرخ از جمله زیرمجموعه های گروه خودروسازی بهمن هستند که در نمایشگاه خودرو اصفهان حضور دارند.

در میان محصولات ارائه شده بهمنی ها در این نمایشگاه، اتوبوس ١٨ متری BRT ساخت اِسنا اولین بار است به نمایشگاهی عمومی آمده است، این اتوبوس که از موتور ۶ سیلندر تو بوشارژ و گیربکس جدید بهره می برد، نسبت به گذشته تغییراتی داشته است.

از جمله امکاناتی که در این اتوبوس به کارگیری شده است، باید به دوربین ثبت وقایع داخل کابین، دوربین ٣۶٠ درجه، هشدار تصادف و پورت های خروجی USB شارژ در کنار صندلی ها اشاره کرد.

همچنین این بهمن دو پیکاپ خود در بخش خودروهای تجاری سبک را نیز به نمایشگاه آورده است. پیکاپ کاپرا ٢ که باید آن را در رده پیکاپ های نسبتا اقتصادی بازار قرار داد، از نظر ظاهری و کابین تفاوت های با نمونه های قبلی دارد. این خودرو به ویژه در نمای جلو در بخش جلوپنجره یک فیس لیفت نرم را تجربه می کند که باعث به روز رسانی نمای خودرو شده است.

این خودرو مجهز به امکاناتی چون مولتی مدیا، کلید های کنترل روی فرمان، قطب نما و GPS است. این خودرو از موتور بنزینی ۴ سیلندر با حجم ٢.۴ لیتر بهره می برد و می تواند ١٢۵ اسب بخار نیرو و ٢٠٠ نیوتن کتر گشتاور تولید کند.

دیگر خودروی پیکاپ بهمن که از سال گذشته وارد پروسه مهندسی شده تا کم کم به تولید برسد، پیکاپ G9 است. این خودرو در شش ماهه دوم سال با موتور ٢ لیتری توربوشارژ به قدرت ٢٢٠ اسب بخار و گشتاور ٣۶٠ نیوتن متر به تولید خواهد رسید. 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا