اخبارخودرو

گروه بهمن دست پر در نمایشگاه خودروی اصفهان

گروه خودروسازی بهمن با محصولات متنوع خود در نمايشگاه بين المللی حمل و نقل و ترانزيت اصفهان حاضر شد.

به گزارش عصر خدمات، گروه بهمن در بخش تجاری و موتورسيكلت محصولات خود به اصفهان آورده است، تلاش می کند تا سهم خود را از بازار حمل و نقل تجاری افزایش دهد.

شركت های بهمن ديزل، اتوبوس سازيگی اِسنا و ايران دوچرخ از جمله زيرمجموعه های گروه خودروسازی بهمن هستند كه در نمايشگاه خودرو اصفهان حضور دارند.

در ميان محصولات ارائه شده بهمنی ها در اين نمايشگاه، اتوبوس ١٨ متری BRT ساخت اِسنا اولين بار است به نمايشگاهی عمومی آمده است، اين اتوبوس كه از موتور ٦ سيلندر تو بوشارژ و گيربكس جديد بهره می برد، نسبت به گذشته تغييراتی داشته است.

از جمله امكاناتی كه در اين اتوبوس به كارگيری شده است، بايد به دوربين ثبت وقايع داخل كابين، دوربين ٣٦٠ درجه، هشدار تصادف و پورت هاي خروجی USB شارژ در كنار صندلی ها اشاره كرد.

همچنين اين بهمن دو پيكاپ خود در بخش خودروهای تجاري سبك را نيز به نمايشگاه آورده است. پيكاپ كاپرا ٢ كه بايد آن را در رده پيكاپ های نسبتا اقتصادی بازار قرار داد، از نظر ظاهري و كابين تفاوت های با نمونه های قبلی دارد. اين خودرو به ويژه در نماي جلو در بخش جلوپنجره يك فيس ليفت نرم را تجربه مي كند كه باعث به روز رسانی نمای خودرو شده است.

اين خودرو مجهز به امكاناتي چون مولتي مديا، كليد هاي كنترل روی فرمان، قطب نما و GPS است. اين خودرو از موتور بنزينی ٤ سيلندر با حجم ٢.٤ ليتر بهره می برد و مي تواند ١٢٥ اسب بخار نيرو و ٢٠٠ نيوتن كتر گشتاور توليد كند.

ديگر خودروی پيكاپ بهمن كه از سال گذشته وارد پروسه مهندسي شده تا كم كم به توليد برسد، پيكاپ G9 است. اين خودرو در شش ماهه دوم سال با موتور ٢ ليتري توربوشارژ به قدرت ٢٢٠ اسب بخار و گشتاور ٣٦٠ نيوتن متر به توليد خواهد رسيد. 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا