اخبارخودرو

فیدلیتی برقی محصول جدید بهمن موتور

لاماری ایما https://lamari.ir/

فیدلیتی از جمله محصولات موفق بهمن موتور است که طی دو سالی که از معرفی آن گذشته، توانسته هم به فروش خوبی دست پیدا کند و در کنار دیگنیتی دیگر کراس اور بهمنی ها سهم فروش خوبی از بازار به دست اورد.

به گزارش خبرنگار عصر خدمات، با توجه به سرعت گسترش محصول در گروه خودروسازی بهمن و به خصوص بهمن موتور، دیدن خودروهای جدید در حال تست توسط متخصصین این خودروساز موضوع تازه ای نیست. اما اخیرا فیدلیتی EQ5 با پلاک گذر موقت در جاده مخصوص دیده شده است که البته لوگوهای این خودرو از روی آن برداشته شده است. خودرویی که در به نظر می رسد در حال گذراندن مراحل آزمایش و تست است تا در سال آینده به سبد محصولات گروه بهمن راه پیدا کند. این در حالی  است که احتمالا بهمن موتور با اتکا به دانش فنی موجود در شرکت کروز سعی دارد این خودرو برقی را به جای واردات به کشور بر روی خط تولید ببرد.
چری EQ5 در واقع یک کراس اور اندازه متوسط است که طول، عرض، ارتفاع و فاصله بین محورها به ترتیب به 4.63، 1.91، 1.655 و 2.83 متر می رسد. به این ترتیب این خودرو از نظر اندازه رقیب خودروهایی چون میتسوبیشی اوتلندر و یا نیسان اکس تریل است. چری EQ5 در حقیقت یک پلتفرم ماژولار دارد بخش های زیادی از بدنه این خودرو از آلیاژ آلومینیوم سبک ساخته شده است.
این خودرو مجهز به یک موتور برفی 178 اسب بخاری با گشتاوری نزدیک به 300 نیوتن متر است. شعاع حرکتی این خودرو با یک بار شارژ کامل به 510 کیلومتر می رسد و سقف پانوراما، دو نمایشگر 12.3 اینچی کروز کنترل تطبیق‌ پذیر و صندلی‌های ردیف جلو با گرمکن تهویه و تنظیم برقی و دوربین 360 درجه بخشی از امکانات این خودرو به شمار می آیند.  

برای خواندن اخبار خودرو و اخبار اقتصادی اینجا کلیک کنید.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا