اخبار اقتصادیخودرو

استقبال پرشور رانندگان هرمزگانی از تجربه رانندگی با محصولات تجاری بهمن

رویداد تجربه رانندگی با محصولات تجاری گروه بهمن در حالی امروز و فردا در پایانه بار شهید رجایی بندرعباس برگزار می‌شود که این رویداد در روز نخست با استقبال پرشور رانندگان هرمزگانی روبرو شد.

به گزارش عصر خدمات،گروه بهمن طی امروز و فردا با سبد متنوعی از محصولات خود از جمله FAWJ6 تک محور، FAWJ7، کشنده بایک X9، فورس ۱۲ تن و نیز امپاور BD300 در پایانه بار شهید رجایی بندرعباس حضور پیدا کرد و رانندگان توانستند از نزدیک با آخرین قابلیت‌های این گروه خودروساز آشنا شوند.
رانندگان هرمزگانی که رانندگی با خودروهای سنگین متفاوتی را تجربه کرده‌اند، خودروهای تجاری بهمن را همطراز با استاندارد برشمرند و معتقد بودند کیفیت خوب محصولات تجاری بهمن می‌تواند در چرخه صنعت حمل و نقل تحول ایجاد کند.
شتاب مناسب، گیربکس، قدرت موتور، امکانات رفاهی ایده آل و….از جمله نکات مثبتی بود که رانندگان بندرعباسی نسبت به خودروهای تجاری گروه بهمن بر آن انتفاق نظر داشتند.
گفتنی است؛ کامیون امپاور BD300 محصول ۱۹ تن بهمن دیزل است. کامیون BD300 از موتور شناخته شده CUMMINS بهره می‌برد که با حجم موتور ۶۷۰۰ cc قدرتی معادل ۳۰۰ اسب بخار را تولید می‌کند.
همچنین کشنده بایک X9 از دیگر محصولات پیشرفته بهمن دیزل است که توان رقابت با بهترین کشنده‌های اروپایی را دارد. این محصول مجهز به موتور ۱۳ لیتری با توان ۵۶۰ اسب بخار و گشتاور ۲۶۰۰ نیوتن‌متر، گیربکس اتوماتیک ۱۲ دنده ZF آلمان و ریتاردر هیدرولیکی ۵ مرحله است. این خودرو مجهز به انواع سیستم‌های پیشرفته کنترلی و ایمنی از جمله کروز کنترل تطبیقی، ترمز ضدقفل و ترمز اضطراری هوشمند است.
کشنده فاو J6 از موتور شش سیلندرWUXI با تزریق مستقیم و مجهز به توربو شارژ و اینترکولر و گیبرکس ZF و ۱۶ دنده دستی با ریتاردر هیدرولیکی گیربکس پنج مرحله‌ای عرضه خواهد شد. این کشنده از نظر امکانات رفاهی با کولر و بخاری درجا، یخچال و کتری مسافری، صندلی راننده با تعلیق پنوماتیک با گرم‌کن و سردکن با قابلیت تنظیم در شش جهت، کروز کنترل و سیستم‌های ایمنی نظیر AEBS و LDWS، چراغ رانندگی در روز و ده‌ها امکانات دیگر عرضه می‌شود.
کامیون فورس F210 با موتور CUMMINS با حجم ۴۵۰۰cc توانایی حمل ۱۲ تن بار را دارد. فورس F210 یک خودروی تجاری ایمن، مدرن و راحت است. فورس ۱۲تن باری ایمن است. ترمز به عنوان مهمترین ابزار ایمنی خودرو در فورس ۱۲ تن از پیشرفته‌ترین روش‌ها بهره می‌گیرد و از سایر رقبای داخلی خود برتر است.
امپاور BD300 محصول ۱۹ تن از خانواده امپاور است. این کامیون در انواع باری و کمپرسی تولید می‌شود. امپاور به دلیل بهره‌مندی از فناوری‌های ایمنی نظیر خط‌خوان و خطر برخورد با مانع و همینطور کابین راحت جزو خودروهای تجاری دوست‌دار راننده شناخته می‌شود.
این رویداد روزهای ۲۶ و ۲۷ اردیبهشت ماه از ساعت ۹ الی ۱۶ برگزار می‌شود که رانندگان فرصت رانندگی با محصولات را دارند.

برای خواندن اخبار خودرو و اخبار اقتصادی اینجا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا