اخبار اقتصادیخودرو

ایساکو اعلام کرد؛ شناسایی و کشف فروشگاه قطعات تقلبی خودرو در استان‌های ایلام و کرمانشاه

شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو (ایساکو) با همکاری نهادهای نظارتی، موفق به شناسایی چند فروشگاه و کارگاه تولید قطعات تقلبی در استان‌های ایلام و کرمانشاه شد.

به گزارش عصر خدمات، شرکت ایساکو که طی حدود دو سال اخیر اهتمام ویژه‌ای در راستای مبارزه با قطعات تقلبی داشته، در اواخر خرداد ماه امسال با همکاری اکیپی از نهادهای ذی‌ربط، توانست چند فروشگاه که قطعات مجعول در بسته‌بندی مشابه‌سازی شده ایساکو و شرکت‌های بزرگ خودروسازی کشور را به جای قطعات اصل و با کیفیت به هم وطنان عرضه می‌کردند، شناسایی و به مراجع قضایی معرفی کند.
به گزارش روابط عمومی شرکت ایساکو، در این شناسایی مشخص شد، عاملان اصلی تهیه و توزیع این قطعات در استان کرمانشاه و ایلام به جعل و بسته‌بندی قطعاتی همچون سرسیلندر، لنت ترمز، کاسه نمد و چراغ خودرو و فروش آن از طریق فروشگاه‌های لوازم یدکی شهرستان ایلام اقدام کرده‌اند.
شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو با توجه به افزایش چشم گیر فروش قطعات تقلبی در بازار لوازم یدکی خودرو، علاوه بر اقداماتی که در سال‌های اخیر برای مقابله با این مساله انجام داده بود، از ابتدای سال تاکنون نیز با برنامه‌ریزی و پی گیری ویژه‌تری این بازار را مورد رصد و پایش قرار داده و در سه ماهه ابتدایی امسال بیش از ۱۰ فروشگاه و کارگاه توزیع‌کننده قطعات تقلبی را شناسایی و نزدیک به ۹ هزار قطعه تقلبی کشف و ضبط کرده است.
در این اقدامات که به منظور صیانت از برند نام آشنای ایساکو و حفظ اعتبار آن و ایفای نقش مسوولیت اجتماعی این مجموعه در راستای حفظ جان و مال هموطنان صورت گرفته، تعداد زیادی قطعات یدکی و لوازم خودرو که با جعل و تقلب در قطعات، بسته‌بندی یا هولوگرام به شکلی کاملا مشابه با قطعات اصلی در بازار توزیع می‌شد شناسایی و عاملان آن به نهادهای قضایی مربوطه و تعزیرات معرفی شده‌اند و به این ترتیب دست این سودجویان از تعدی به حریم این شرکت و اموال و جان هم وطنان کوتاه شده است.
با توجه تشخیص دشوار قطعات اصلی و تقلبی در بازار برای هم وطنان، مطمئن‌ترین روش برای اطمینان از اصالت کالاهایی به نام شرکت ایساکو، خرید از فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های مجاز این مجموعه، استفاده از سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۱ و اپلیکیشن تلفن همراه ایساکو است.

منبع: ایکوپرس

برای خواندن اخبار خودرو و اخبار اقتصادی اینجا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا