اخبارخودرو

کامل دیزل رسما در نمایشگاه مشهد به صنعت خودروسازی وارد شد

با توجه به انتشار یک پوستر در صفحه اینستاگرامی کامل دیزل به نظر می رسد که باید شاهد ورود رسمی کامل دیزل به صنعت خودروسازی درنمایشگاه خودروی مشهد باشیم.

به گزارش عصر خدمات، طی سال های اخیرنیازبه نوسازی ناوگان فرسوده خودروهای کاروتجاری وهمچنین افزایش توان فنی ومهندسی از یک سو میزان سرمایه گذاری در این حوزه را افزایش داده است و از سوی دیگر تولید کنندگان جدید به این بخش از صنعت خودروسازی کشور اضافه شده اند.
کامل دیزل نیز یکی از خودروسازان کارو تجاری است که با تازگی به جرکه تولید کنندگان پیوسته است.این شرکت از اواخر سال گذشته فعالیت های خود را آغاز کرده و طی این مدت کوتاه با توجه به انتشار یک پوستر به نظر می رسد که قرار است به زودی اولین محصول این شرکت معرفی و رونمایی شود.
در واقع به نظر می رسد کامل دیزل ترجیح داده است که از همان ابتدای کار با دست پر اعلام حضور کند و تولید اولین محصول در کمتر از ۶ ماه نشان می دهد که قرار است علاوه بر افزایش تنوع و تولید در حوزه خودروهای کار و تجاری ، رقابت در این بخش شدیدتر و گرم تر خواهد شد.
همانطور که اشاره شد،فعالیت این شرکت در زمستان سال گذشته آغاز شد .اما انتخاب معرفی برند و رونمایی از اولین محصول نشان می دهد که این شرکت با دست پر به بازار خودرو خواهد آمد.
بنابر اطلاعات رسیده اولین محصول کامل دیزل در نمایشگاه خودروی مشهد رونمایی خواهد شد. البته هنوز اطلاعات و مشخصات دیگری از اولین محصول کامل دیزل به دست نیامده است. با این حال تولید در زمانی کوتاه و رونمایی از اولین محصول در نمایشگاه مهم و بزرگ خودروی مشهد نشان می دهد که این شرکت حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

برای خواندن اخبار خودرو و اخبار اقتصادی اینجا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا