اخبار اقتصادیخودرو

تعهدات تکمیل وجه شده سال گذشته مشتریان مشمول اصلاح قیمت نمی شود

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: تعهدات تکمیل وجه شده محصولات سایپا در سال گذشته مشمول اصلاح قیمت های جدید شورای رقابت نخواهد شد.

به گزارش عصر خدمات،حسین کاظمی طرقی درباره خودروهای که سال گذشته مشتریان تکمیل وجه آن را انجام داده بودند، اظهارداشت: اصلاح قیمت پایه کارخانه ای اعلام شده از سوی شورای رقابت، مشمول مشتریانی که سال ۱۴۰۱ نسبت به تکمیل وجه خودروهای خود اقدام کردند و خودروهای آنان در وضعیت آماده تخصیص است، نخواهد شد.

او خاطرنشان کرد: در مفاد قرارداد فی مابین شرکت سایپا با مشتریان آمده است که هرگونه افزایش هزینه های قانونی شامل مابه التفاوت بیمه، مالیات، عوارض و هزینه های مرتبط با شماره گذاری تا قبل از فاکتور و شماره گذاری خودرو بر عهده مشتریان است لذا این دست از مشتریان صرفا باید نسبت به پرداخت مبالغ اصلاح شده اقدام کنند.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: برای پرداخت هزینه های قانونی یاد شده برای مشتریان، دعوتنامه مابه التفاوت ارسال خواهد شد، لذا مشتریان با مراجعه به نمایندگی های محل ثبت نام و یا از طریق سایت اینترنتی گروه سایپا می توانند نسبت به تکمیل وجه اقدام کنند و سپس خودروها در برنامه تخصیص و فاکتور قرار خواهد گرفت.

منبع: سایپا نیوز

برای خواندن اخبار خودرو و اخبار اقتصادی اینجا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا