تاپ

معرفی بهترین مدارس کشور

معرفی بازی انفجار

علاقه بازی های آنلاین در  طی ۱۰ سال  اخیر به شدت افزایش پیدا کرده است و بسیاری از افرادی که در این حوزه در حال فعالیت هستند، تلاش می کنند بهترین بازی ها برای کسب درآمد و همچنین سپری کردن اوقات پیدا کنند. از آنجایی که رقابت شدیدی بین بازی های آنلاین در طی چند وقت اخیر ایجاد شده است انتخاب میان گزینه های مختلف می تواند بحث جدیدی را میان دوستداران این حوزه ایجاد کند و همین مسئله نیز سبب شده ما امروز به یکی از بهترین گزینه های بازی آنلاین نگاه بیندازیم. بازی انفجار که در طی چند وقت اخیر لقب الماس بازی های آنلاین را به خود اختصاص داده، یکی از بهترین و مهمترین بازی های آنلاین در داخل کشور می باشد که از سال ۱۳۹۶ به عنوان گزینه اول بازی های آنلاین شناخته می شود و شما می توانید به سادگی این بازی محبوب را از طریق تلفن همراه و کامپیوتر خود دنبال کنید.

بازی انفجار چیست؟

اگر بخواهیم به زبان ساده بازی انفجار را برای شما عزیزان تعریف کنیم باید آن را به عنوان تعامل بین بازی های آنلاین و علم ریاضی  عنوان کنیم که به دست برخی از برنامه‌نویسان خوش ذوق ایرانی طراحی شده و این امکان را فراهم می آورد تا کاربران بتوانند با انجام این بازی اوقات خوشی را برای خودشان ایجاد کنند. بازی انفجار در سال ۱۳۹۶ به بازار معرفی شد و از آن پس به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی کاربران وب سایت های بازی آنلاین به حساب می آید.  در بازی آنلاین انفجار، شما این فرصت را دارید تا در مقابل یک الگوریتم هوشمند قرار گرفته و بر اساس روند تاریخی که این الگوریتم فرایند عدد سازی را دنبال می‌کند رقابت کنید.

افرادی که برای اولین بار بازی انفجار را مشاهده می کنند، تنها یک نمودار ایکس و وای را می‌بینند که بر روی آن یک خط اریب در حال بالا رفتن میباشد.  در این بازی این خط اریب بیانگر ادامه فرایند تولید عدد می باشد و شما باید پیش از اینکه حرکت این خط به سمت بالا متوقف شود، نسبت به اتمام بازی اقدام کرده و با زدن دکمه انفجار بازی را تمام کنید. اگر کامپیوتر بتواند بیش از شما این بازی را متوقف کند، شما بازنده خواهید شد و تمام امتیاز هایی که برای بازی قرار داده اید توسط وب سایت برداشته می شود.  ولی اگر شما بتوانید پیش از متوقف شدن بازی توسط کامپیوتر بازی را  تمام کنید، در این صورت تمامی امتیاز هایی که در بازی قرارداده اید، در آخرین عدد اعلام شده توسط الگوریتم ضرب می‌شود و شما برنده بازی لقب میگیرید.

انواع مختلف بازی انفجار

توسعه دهندگان بازی انفجار به منظور اینکه هیجان این بازی را روز به روز افزایش دهند، تصمیم گرفته اند نسخه های مختلفی از این بازی را روانه بازار کنند و با استفاده از این روش تعداد افرادی که بر روی این بازی سرمایه‌گذاری می‌کنند را بیشتر کنند. در پنج سال گذشته  بازی انفجار تحت عنوان انفجار ۱ ۲ و ۳ معرفی شده است و هر یک از این بازی ها نیز به صورت نسخه موبایلی و رایگان برای شما توسعه یافته اند. کاربرانی که به این سبک از بازی ها علاقه دارند، می توانند هر یک از نسخه های ارائه شده را امتحان کرده و بر اساس علاقه خود بهترین نمونه را برای انجام بازی ها و سپری کردن اوقات انتخاب نمایند.

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا