اخبارخودرو

شرکت تولیدرینگ سایپا در مسیر تولید دانش بنیان

لاماری ایما https://lamari.ir/

به گزارش عصر خدمات، مظفر فروتن، مدیرعامل شرکت تولیدرینگ سایپا با اشاره به تحول بنیادی و توجه به تولید دانش بنیان در این شرکت گفت: یکی از اهداف شرکت دستیابی به تکنولوژی تولید رینگ آلومینیومی است و نیاز روز افزون به رینگ‌های آلومینیومی در خودروهای تولیدی گروه سایپا و سایر خودروسازها، شرکت تولیدرینگ سایپا را موظف به توسعه و راه‌اندازی کارخانه تولید رینگ آلومینیوم با ظرفیت ۳ میلیون حلقه در سال با همکاری و مشارکت شرکت‌های مشتاق سرمایه گذار کرده است.

او افزود: بر این اساس شرکت دایکستال جیلی آمادگی خود را اعلام کرده و نحوه همکاری فی ما بین مشخص خواهد شد. به همین منظور با شرکت چینی دايكستال جيلي برنامه عملیاتی در حال تدوین است.

فروتن با اشاره به حضور مدیران هلدینگ جیلی از کارخانه شرکت تولیدرینگ سایپا در خرمشهر گفت: مدیران این شرکت ضمن بازدید از خط تولید و امکانات کارخانه تولید رینگ فولادی، توان مهندسی و زیر ساخت های موجود را برای تولید رینگ آلومینیومی مناسب ارزیابی کردند.

او افزود: استفاده از دانش روز دنيا و انتقال اين دانش به كشور و همچنين توسعه صنعت توليد رينگ آلومينيومي در ايران از جمله اهداف این همکاری است.

هوانگ جیان، مدیرعامل شرکت دايكستال جيلي در این بازدید ضمن استقبال از همکاری در تولید رینگ آلومینیومی در شرکت تولیدرینگ سایپا گفت: زیر ساخت مناسب، موقعیت استراتژیک کارخانه، توان مهندسی، نیروی انسانی ماهر و اراده مدیران شرکت در تولید رینگ آلومینیومی تحسین برانگیز است.

او شرکت تولیدرینگ سایپا را بهترین گزینه برای سرمایه گذاری و همکاری شرکت دایکستال جیلی عنوان کرد و افزود: به زودی با تشکیل جلسات کارشناسی، مسائل فني و مهندسي، بازار فروش، مباحث اقتصادي، نحوه ی اجرای پروژه و زمان آغاز عملیات اجرایی تصویب می شود.

منبع: سایپا نیوز

برای خواندن اخبار خودرو و اخبار اقتصادی اینجا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا