اخبارخودرو

اشتراک امدادی ۱۵ روزه سفر امداد خودرو سایپا رسما رونمایی شد

در راستای رضایت مندی دارندگان خودرو های سواری سایپا و همچنین سایر دارندگان خودروهای تولید داخل و خارج، از اشتراک ۱۵ روزه سفر شرکت امداد خودرو سایپا رونمایی شد.
 

با توجه به ماه های پایانی سال و آغاز موج سفرهای نوروزی، شرکت امداد خودروسایپا با رونمایی از بسته جدید خدمات امدادی خود تحت عنوان امداد سفر رونمایی کرد.

 بسته ۱۵ روزه اشتراک امداد سفر براساس خدمات قابل ارائه در اشتراک ۳۶۵ روزه نقره ای شرکت امدادخودرو سایپا طراحی شده و مشتریان می توانند نسبت به خرید آن فقط با قیمت ۶۷ هزارتومان اقدام کنند.

رفع نقص خودرو درصورت امکان در محل، حمل خودرو به نزدیکترین نمایندگی مرتبط با خودرو در صورت نقص فنی یا هر حادثه دیگر، باتری به باتری و همچنین تعویض باتری، تعویض لاستیک پنچر با زاپاس سالم، تعویض تسمه ها، پرداخت هزینه حمل به مشتری در صورت عدم امکان ارائه خدمت، پرداخت هزینه انتقال سرنشین در موارد ناشی از تصادف یا حوادث دیگر مطابق سقف تعیین شده، از جمله خدماتی است که مشتریان با خرید این اشتراک از مزایای آن برخوردار می شوند.

   مشتریان عزیز می توانند با مراجعه به سایت شرکت امداد خودرو سایپا به نشانی www.emdadsaipa.ir یا از طریق نصب اپلیکیشن امداد و همچنین تماس با شماره تلفن ۰۲۱۸۴۴۴۴ نسبت به خرید اشتراک ۱۵ روزه سفر و سایر بسته های خدمات امدادی۹۰ روزه یا یکساله اقدام کنند.

منبع: سایپانیوز

برای خواندن اخبار خودرو و اخبار اقتصادی اینجا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا