اخبارخودرو

پیکاپ تاگا با پتانسیل های بالا / با محصول پادران موتور آشنا شوید

پادران موتور که مدتی است پیکاپ کینگ لینگ را به بازار کشور وارد کرده است، در نمایشگاه خودروی مشهد نیز این خودرو را در دو تیپ با شاسی های بلند و کوتاه به همراه اورده بود.

به گزارش عصر خدمات،این خودرو که در حقیقت از پیکاپ ایسوزو D مکس اقتباس شده است، حتی در پلتفرم اشتراک هایی با شورولت کلورادو نیز دارد. جالب است بدانید در گیر و دار شلوغی و اخبار واردات خودرو، این پیکاپ پلاک شد و به دست خریداران رسید تا لغب اولین وارداتی پلاک شده را بگیرد.
کینگ لینگ تاگا از یک موتور 4 سیلندر 1.8 لیتری توربوشارژ بهره می برد که با استفاده از فناوری پاشش مستقیم سوخت یا GDI می تواند 227 اسب بخار و 310 نیوتن متر گشتاور تولید کند. از این نظر باید گفت موتور این خودرو نسبت به حجم 1.8 لیتری بهره وری بالایی دارد. زیرا این قدرت در رقیبان تاگا از یک موتور 2 لیتری و بیشتر به دست می آید.
پیکاپ تاگا مجهز به گیربکس دستی 6 سرعته است که برای خودروهای آفرود گزینه مناسبی به حساب می آید. هر چند بسیاری تصور می کنند خودروهای مجهز به گیربکس دنده ای احتمالا آپشن ها و امکانات آنچنانی ندارند، اما باید بدنید پیکاپ تاگا این تصور را تغییر داده است. زیرا این خودرو مجهز به امکاناتی مثل دوربین ۳۶۰ درجه، صندلی برقی۸ حالته برای راننده، ، سامانه کنترل پایداری الکترونیکی، دوربین ثبت وقایع، کروز کنترل، تهویه مطبوع اتوماتیک، گرم کن صندلی های جلو حتی رادار خط خوان و آینه های تاشو برقی است. به نظر می رسد با توجه به کیفیت ساخت مناسب این خودرو در صورت عرضه با تعداد بالا بتواند سهم بازار خوبی از بخش پیکاپ ها به خود اختصاص دهد.

برای خواندن اخبار خودرو و اخبار اقتصادی اینجا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا