اخبارخودرو

بیستمین نمایشگاه خودرو شیراز پذیرای شرکت آرین دیزل شد

شرکت آرین دیزل در نمایشگاه خودرو شیراز با دو محصول کشنده شک موتو و کامیونت جک حضور پیدا کرده است. بیستمین نمایشگاه بین اللملی خودرو شیراز با حضور سایرخودرو سازان کشور در حال برگزاری است.

به گزارش عصر خدمات، شرکت آرین دیزل نماینده رسمی برند شاکمن و جک چین در ایران است. کشنده شک موتو X5000 جز اولین کشنده هایی در بازار کشور بود که وارد جاده ها شد. شک موتو x5000 با یک موتور کامنز با حجم موتور ۱۳ لیتر توانایی تولید قدرت ۵۲۰ اسب بخار و ۱۲۰۰ نیوتن متر گشتاور را دارد.
کشنده شک موتور با یک گیربکس فست اتوماتیک ۱۶ سرعته که در حمل بار های سنگین و تعویض دنده های دقیق و سریع اصطحلاک پایین را به مزیت های این خودرو اضافه کرده.این محصول امکاناتی نظیر کولر درجا، و منبع ذخیره باد آلومینیومی به صورت پایه به دست خریداران رسید.
یکی دیگر از محصولات حاضر در غرفه شرکت آرین دیزل کامیونت جک است که با تناژ ۶ ، ۸.۵ و ۹ تن به بازار آمده. این خودرو با داشتن ظرفیت های مختلف توانسته تا سهم بازار بیشتری را نسبت به رقبا پوشش دهد.
کابین کامیونت های جک با فضای استراحت طراحی و تولید شده است که مزیتی مناسب برای استفاده های برون شهری است .
کامیونت جک از سری Nدر هر سه ظرفیت بیان شده با یک موتور کامنز با حجم ۳.۸ لیتری قادر به تولید توان ۱۵۴اسب بخار و ۵۰۰نیوتن متر گشتاور است. قدرت تولید شده این کشنده از طریق یک گیربکس ۶سرعته دستی به محور عقب منتقل می شود.
در کامیونت های جک در هرسه مدل امکاناتی مناسب قرار داده شده که می توان به کروز کنترل، باک آلومینیومی سوخت و سیستم هشدار انحراف از مسیر اشاره کرد.

 

برای خواندن اخبار خودرو و اخبار اقتصادی اینجا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا