اخبار اقتصادیخودرو

فصل جدید خودروهای لوکس برقی با سری EXLANTIX برند اکسید

بهار امسال بیستمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو شانگهای با عنوانی ویژه برگزار شد: «استقبال از عصر جدید در صنعت خودرو»؛ نمایشگاهی که در آن، برند اکسید حضوری چشمگیر داشت و از محصولات برقی های-تک و تکنولوژی‌های مدرن خود رونمایی کرد. همچنین در این نمایشگاه، اکسید سری برقی پیشرو خود یعنی EXLANTIX را به جهانیان معرفی کرد.

به گزارش عصر خدمات، در خلال این نمایشگاه، برند اکسید ابتدا پلتفرم برقی E0X خود را معرفی کرد. این پلتفرم مدرن به طور ویژه برای خودروهای برقی طراحی‌شده و ویژگی اصلی آن این است که تجربه‌ای راحت و لذت‌بخش، برای سرنشینان خودروهای این برند فراهم می‌آورد. 

اما نقطه عطف این نمایشگاه برای اکسید، رونمایی از سری EXLANTIX این برند بود. نام این سری محصول برگرفته از تمدن افسانه‌ای و پیشرو آتلانتیس است که نشانگر تکنولوژی‌های مدرن و پیشرفته به‌کاررفته در این سری به ویژه در حوزه انرژی‌های جدید است. اکسید با انتخاب این نام نشان داده که می‌خواهد افسانه‌های گذشته را این بار با فراهم آوردن تجربه‌ی ایده‌آل سفر با خودروهای مدرن برای سرنشینان به واقعیت تبدیل کند.

E03 و E0Y دو محصول از سری EXLANTIX بودند که در نمایشگاه شانگهای رونمایی شدند. این سری محصولات از باتری‌های پرقدرتی بهره می‌برند که برد رانندگی آن‌ها بیش از ۷۰۰ کیلومتر است و تنها با ۵ دقیقه شارژ قادر هستند تا ۱۵۰ کیلومتر را طی کنند. نرخ مصرف برق این سری، ۱۲ واحد در ۱۰۰ کیلومتر است که به معنای کمترین میزان مصرف در این سگمنت خودرویی است و خیال سرنشینان را برای طی مسافت‌های طولانی راحت می‌کند. علاوه بر این، تکنولوژی به‌کاررفته در صندلی این خودروها در کنار نورپردازی و متریال باکیفیت به‌کاررفته در آن‌ها لذت سواری در این خودروها را دوچندان می‌کند.

رونمایی از سری پیشرفته EXLANTIX برند اکسید، فصل جدیدی در حوزه خودروهای لوکس برقی خواهد بود؛ همان‌طور که نام این برند نشانگر میل به پیشرفت و عبور از همه محدودیت‌های برای انسان‌هاست و تلاش آن برای رسیدن به تجربه‌های جدید در حوزه خودروهای پیشرو.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا