اخبارخودرو

حضور ساپکو و زنجیره تامین ایران‌خودرو در نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو تهران

با هدف معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌ها در تامین و تولید قطعات و لوازم خودرو، ارایه برنامه‌های خودکفایی و بهبود تصویر شبکه تامین از طریق تعامل با ذی نفعان، مخاطبان و مشتریان، شرکت ساپکو به همراه ۱۲۳ سازنده زنجیره تامین ایران‌خودرو در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات لوازم و مجموعه خودرو تهران حضور می‌یابد.

به گزارش عصر خدمات، در این نمایشگاه که از ۲۲ تا ۲۵ مرداد ماه در محل دایمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد، شرکت ساپکو و سازندگان زنجیره تامین ایران خودرو در فضایی به مساحت نزدیک به ۶۳۰۰ متر‌ مربع و مشتمل بر ۱۲۳ غرفه در سالن‌های ۴۰، ۴۱ و ۴۴ به اعلام نیازمندی‌ها در زمینه تامین قطعات و توسعه و تعمیق خودکفایی و معرفی توانمندی‌ها و دستاوردهای خود در تولید و‌ تامین به‌روزترین فناوری‌ها و مجموعه‌های وابسته به خودرو خواهند پرداخت.
همچنین بر اساس برنامه‌ریزی صورت‌گرفته، برگزاری برنامه‌های متنوع آموزشی برای ارتقای سطح دانش سازندگان شامل سمینار آموزشی هوش‌مصنوعی، سمینار آموزشی تحول دیجیتال در صنعت‌خودرو و کارگاه ارایه سطح بلوغ دیجیتال زنجیره‌تامین در ۲۳ مردادماه در سالن همایش خلیج فارس تدارک دیده شده است.
در این نمایشگاه که از ساعت هشت صبح تا ۱۵ عصر میزبان عموم مخاطبان خواهد بود، دو خودروی جدید ایران خودرو شامل دنا جوانان و تارا V۴ در معرض دید عموم قرار خواهند گرفت.

منبع: ایکوپرس

برای خواندن اخبار خودرو و اخبار اقتصادی اینجا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا