اخبار اقتصادیخودرو

تولید تیگارد ایکس ۳۵ رشد ۲۰۶ درصدی را تجربه کرد

طی سال ۱۴۰۲ تولید تیگارد ایکس ۳۵ در دیار خودرو رشد ۲۰۶ درصدی داشته که با توجه به این آمار، موتور این بخش خصوصی برای افزایش تولید روشن شده است.

به گزارش عصر خدمات، براساس آخرین آمار وزارت صمت در سال گذشته از تولید خودروسازان ، سانیار موتور به عنوان یکی از تولیدکنندگان بخش خصوصی توانسته است سال موفقی را پشت سر بگذارد.

براساس آخرین اطلاعات ، شرکت سانیار موتور طی سال گذشته موفق شده ۲۰۶ درصد رشد را نسبت به سال قبل یعنی ۱۴۰۱ تجربه کند.

این در حالی است که شرکت سانیار موتور با توجه به رشد تولید در سال ۱۴۰۲، در سال قبل تر تنها ۳۹۵ دستگاه از این محصول را به تولید رسانده بود
، حال این شرکت با تولید ۱۲۰۹ دستگاه ایکس ۳۵ در سال گذشته به رشد ۲۰۶ درصدی تولید دست پیدا کرد.
نکته قابل توجه اینجاست که این شرکت بدون در نظر گرفتن مقیاس تولید توانسته است بیش ترین میزان رشدتولید سالانه را به خود اختصاص دهد.

مشخصات فنی ایکس ۳۵
این کراس اوور کوچک مجهز به پیشرانه ۱.۵ لیتر توربوشارژ است. این پیشرانه توان تولید نهایت قدرت ۱۴۷ اسب بخار و نهایت گشتاور ۲۱۰ نیوتن متر را دارد و قدرت از طریق جعبه دنده CVT به چرخ های جلوی آن منتقل می شود. جعبه دنده مذکور از نسل جدید CVTهای صنعت خودروست و ۶ دنده مصنوعی را دارد تا راندن تیگارد X35 حس بهتری داشته باشد.

امکانات رفاهی و ایمنی تیگارد
X35
تیگارد ایکس ۳۵ در جایگاه یک کراس اوور اقتصادی و چینی به امکاناتی مانند سقف پانورامای برقی باز شوند، دو کیسه هوا، استارت دکمه ای، فرمان کمکی برقی، سامانه کنترل پایداری، تهویه الکتریکی دستی، ترمز پارک برقی، کروز کنترل، سنسور باد تایرها، نمایشگر لمسی ۸ اینچی، دوربین و سنسور پارک عقب، چراغ روز، تریم داخلی چرم و پارچه، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی و… مجهز است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا