اخبارخودرو

عرضه بیش از 70 هزار دستگاه خودرو تجاری در سال جاری/ خودروهای مسافری به سبد محصولات زامیاد اضافه می شود

لاماری ایما

مدیرعامل شرکت زامیاد از برنامه عرضه بیش از 70 هزار دستگاه خودرو تجاری در این شرکت در سال جاری خبر داد و گفت: خودروهای مسافری به سبد محصولات زامیاد اضافه می شود.

به گزارش عصر خدمات، سيدمحسن مرتضوی با بيان اينكه افزایش تولید خودروهاي تجاري در راستاي برنامه هاي شعار سال”مهار تورم و رشد توليد” و همچنين برنامه هاي بلندمدت گروه خودروسازي سايپا است، افزود: قصد داریم ضمن تنوع بخشي به سبد محصولات زامیاد، سطح کیفی خودروهاي تجاري را ارتقاء دهيم تا رضايت 100 درصدي متقاضيان كسب شود.

او با اشاره به چالش های موجود در صنعت خودروسازی کشور و استمرار تحقیق و توسعه در این صنعت، خاطرنشان کرد: رضایت خریداران خودرو با پرداختن به حوزه هایی چون کیفیت، توسعه محصول و خدمات پس از فروش مناسب محقق خواهد شد.

مدیرعامل شرکت زامیاد با اشاره به تولید پیکاپ های زاگرس و کارون در این شرکت، گفت: با توجه به بازار مناسب خودروهای پیکاپ، تولید و عرضه محصولات زاگرس و کارون از سال گذشته آغاز شده و امسال نیز برای عرضه 12 هزار دستگاه از این نوع خودروها برنامه ریزی صورت گرفته است.

او از آغاز مجدد تولید خودروهای مسافری در شرکت زامیاد خبر داد و افزود: با توجه به برنامه ریزی انجام شده، تولید ون شهری در شرکت زامیاد به زودی آغاز می شود، ضمن اینکه تولید انواع اتوبوس و مینی بوس نیز در برنامه کاری این شرکت قرار دارد که به زودی جزئیات آن اعلام خواهد شد.

مرتضوی به موضوع صادرات پرداخت و یادآور شد: سال گذشته تعداد محدودی از محصولات اين مجموعه به کشورهای هدف صادر شد اما براي سال جاري سعي بر اين است كه استراتژي صادرات با جديت بيشتري دنبال شود.

منبع: سایپا نیوز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا