اخبارخودرو

اقدامات موثر شرکت فردا موتورز در حوزه کارآفرینی پایدار

گروه صنعتی فردا ابتدای فعالیت خود را با همکاری با بزرگترین خودروساز کشور  شروع  و در بازه سال‌های 1396-1400 بالغ بر 30،000 دستگاه انواع خودرو تولید کرد.

به گزارش عصر خدمات،از سال 1396 و با مذاکره با شرکتهای معتبر بین المللی ، خودروسازی فردا همکاری خود را با شریک مطرح تجاری خود آغاز کرد. هرچند تحریم‌ها باعث سختی کار شد اما این روند باعث راه‌اندازی خط تولید اولین محصول در کلاس جهانی در این خودروسازی شد و در ادامه مسیر و با توجه به تشدید تحریم ها تولید خودرو با برند ملی فردا با مدل های SX6، SX5 و FMC 511 ادامه یافت.

این کارخانه با بالاترین سطح تکنولوژی، توان تولید سالانه 120 هزار دستگاه خودرو را دارد و با موقعیت لجستیکی مناسب در منطقه صنعتی سمنان امکان استفاده از صنایع قطعه سازی داخلی وتامین قطعات خودروهای تولیدی را دارد.

شرکت فردا موتورز به دنبال افزایش تولید بوده و برنامه های خود را در سال جاری در حوزه تولید دقیق تنظیم کرده است.

در حوزه تامین قطعات و ملزومات، اقدامات لازم و برنامه ریزی های مستمر انجام شده است .

فردا موتورز به عنوان یکی از خودروسازان فعال بخش خصوصی در حال حاضر تولید محصولات سواری مختلفی از جمله SX5، T5‌ و سوبا M4 را در سایت های تولیدی خود در شهرهای سمنان و بروجرد دنبال می کند.

این شرکت در سمنان و برجرود در حوزه تولید کارآفرینی هم انجام داده و این نوع کارآفرینی از نوع پایدار محسوب می شود .چون خطوط تولید این شرکت در حال گسترش است اشتغالزایی در این بخش افزایش خواهد داشت .

گزارش ها از خط تولید و نمایندگی های فروش این خودروساز نشان می دهد این شرکت عرضه و تحویل محصولات خود را سرعت داده  و برنامه های مختلفی را نیز برای عرضه محصولات جدید در سال جاری دارد.

 

برای خواندن اخبار خودرو و اخبار اقتصادی اینجا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا