اخبارتاپصنعت و تجارت

کارت سوخت در همه جایگاه‌ها به تعداد مناسب موجود است

لاماری ایما

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد، در همه جایگاه‌های عرضه سوخت به تعداد مناسب کارت جایگاه برای استفاده هموطنان موجود است.

به گزارش عصر خدمات،در اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران که دوشنبه شب در پی انتشار اخبار ضد و نقیض در فضای مجازی در خصوص محدودیت‌های اعمال شده در کارت‌های اضطراری جایگاه‌های عرضه سوخت منتشر شده، آمده است:‌ هیچ محدودیتی در استفاده از کارت‌های شخصی سوخت و همچنین کارت‌های جایگاه وجود ندارد و برای مالکان خودروها در کلیه جایگاه‌های سوخت کشور، امکان استفاده از هر دو نوع کارت به هر میزان میسر می‌باشد.

در این اطلاعیه تصریح شده است:‌ در راستای تکالیف تعیین شده در قانون، تحویل سوخت منحصرا با کارت هوشمند سوخت در کلیه مجاری عرضه صورت می‌گیرد و توصیه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران استفاده از کارت سوخت شخصی به منظور بهبود نظام توزیع می‌باشد.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران افزود: در کلیه جایگاه‌های عرضه سوخت به تعداد مناسب کارت جایگاه برای استفاده هموطنان موجود می‌باشد. در جهت ترغیب هموطنان عزیز برای استفاده از کارت سوخت شخضی، به منظور اجرای قانون مصوب مجلس، کارت‌های اضطراری جایگاه‌های سوخت ساماندهی خواهد شد.

در این اطلاعیه تصریح شده است:‌ پیرو اطلاعیه‌ها و توصیه‌های قبلی، از هموطنان عزیز درخواست می‌شود در صورت مفقودی کارت سوخت با مراجعه به دفاتر پلیس + ۱۰ نسبت به ثبت درخواست صدور المثنی اقدام کنند.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در این اطلاعیه تصریح کرده است:‌ هموطنان عزیزی که هنوز کارت هوشمند سوخت خود را دریافت ننموده‌اند، به سایت post.ir و epolice.ir مراجعه، یا با سامانه پاسخگوئی ۰۹۶۲۷ تماس حاصل نمایند.

برای خواندن اخبار بازار سرمایه و اخبار اقتصادی اینجا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا