اخبارخودرو

خودروی جديد ايران خودرو رونمايی شد/ شاين مكس وارداتی جديد جاده مخصوص

13:40:34عليمردان عظيمي مديرعامل ايران خودرو در اين مراسم گفت: ايران خودرو اولين شركتي است كه ساختار خودروي برقي را در كشور دارد. به دنبال برنامه ايي هستيم كه يكي از سايت هاي توليدي را به توليد خودروي برقي اختصاص بدهيم كه البته نيازمند همراهي وزارت صمت نيز هست.

به گزارش عصر خدمات، وی تصريح كرد: توليد خودروي هيبريدي در راستاي سلامت جامعه و كاهش آلودگي هواست. ضمن اين كه واردات نمونه برقي در دستور كار قرار دارد، توليد اين خودروها نيز در اولویت هاي ايران خودرو است.

هادي خسرواني مديرعامل ايساكو كيش در اين مراسم در حضور رسانه ها گفت: يكي از راهكارهاي پاسخ به تقاضا بازار در ايران وارادت خودرو است كه ايران خودرو در اين مسير نيز گام برداشته و محصولي را انتخاب كرده كه استانداردهاي مناسبي را دارد.

وی تصريح كرد: اين خودرو كه يوشاني مكس نام دارد از محصولات دانگ فنگ است و در دو مدل هيبريدي و بنزيني به كشور وارد مي شود. ماموريت واردات خودروهاي ايران خودرو به ايساكو كيش محول شده است و همه استانداردها و مجوزهاي اين خودرو اخذ شده است. در حال حاضر محموله اين خودروها در گمرك شهيد رجايي وجود دارد.

وی ادامه داد: اين خودرو در كلاس سدان اندازه خانوادگي قرار دارد و از kmcJ7 بزرگ تر است. اين خودرو در مدل بنزيني با موتور ١.٥ ليتري توربو با ٣٠٠ نيوتن متر گشتاور و ١٩٠ اسب بخار عرضه مي شود و گيربكس ٧سرعته دو كلاچه تو دارد.در اين خودرو امكانات به روز بسياري وجود دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا