اخبار اقتصادیخودرو

آغاز پیش فروش شاهین از فردا/ شاهین بدون قرعه کشی عرضه می شود

گروه خودروسازی سایپا، پیش فروش خودروی شاهین را بدون انجام قرعه کشی از فردا آغاز می کند و تمام متقاضیان تا تکمیل ظرفیت فرصت ثبت نام دارند.  

به گزارش عصر خدمات، گروه خودروسازی سایپا دومین مرحله از پیش فروش محصول شاهین را از فردا (۸ اردیبهشت) ساعت  ۱۰ صبح آغاز می کند و این امر تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

در این مرحله از فروش، شاهین جی عرضه می شود و زمان تحویل این خودرو در ماه های مرداد و شهریور در نظر گرفته شده است، بر این اساس متقاضیان با مراجعه به آدرس اینترنتی https://saipa.iranecar.com می توانند نسبت به ثبت‌نام خودرو یاد شده اقدام کنند.

گروه خودروسازی سایپا در راستای توزیع مناسب خودرو به متقاضیان و ۸ فرمان رئیس جمهور که اواخر سال گذشته ابلاغ شد و در آن به حذف تدریجی روند قرعه کشی با افزایش عرضه تاکید شده بود و همچنین پیگیری های وزیر صنعت، معدن و تجارت، خودرو شاهین را از فرآیند قرعه کشی حذف کرد.

یکی از برنامه های مهم گروه خودروسازی سایپا در سال جاری افزایش تولید و ارتقای کیفیت شاهین است و این خودرو که محصول به روز بازار است، طی ۴۵ روز با تلاش شبانه روزی کارگران و مهندسان در روزهای پایانی سال گذشته، ارتقای کیفیت قابل توجهی نسبت به گذشته داشته است.

گفتنی است خودرو شاهین یکی از محصولات به روز بازار است که بر اساس انتظارات و خواسته های مشتریان طراحی شده و دارای آپشن های بسیار خوبی است.
این خودرو با امکاناتی نظیر سانروف، استارت دکمه ای، ورود خودرو بدون کلید، مولتی مدیا، دوربین  عقب، صندلی با روکش چرم، تهویه مطبوع اتوماتیک، دی لایت، اتولایت و … عرضه می شود.

خودرو شاهین علاوه بر زیبایی طراحی، از بالاترین سطح استاندارد ایمنی برخوردار است و ۴ ستاره کیفی دارد.

منبع: سایپا نیوز

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا