اخبارخودرو

اعلام آمادگی کروز برای تحقق تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین

در پی نامگذاری سال ۱۴۰۱ از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال «تولید؛ دانش بنیان، اشتغال‌آفرین»، گروه قطعه سازی کروز اعلام آمادگی کرد تا با تمام توان و استفاده از ظرفیت های داخلی، تولید دانش بنیان و اشتغال‌آفرین را به ارمغان آورد تا با جدیت بیشتری اهداف تولید دنبال شود.

به گزارش عصر خدمات، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۱ هجری شمسی، با تبریک عید نوروز و ایام ولادت حضرت بقیهالله الاعظم(عج) به ملت بزرگ ایران و همه ملت‌های همدل، سال جدید را سال «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» نامگذاری کردند. ایشان معیار قرار دادن تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین را موجب حرکت رو به جلو و محسوس در همه اهداف اقتصادی دانستند.

در این رابطه نادر سخا مدیر عامل گروه قطعه سازی کروز آمادگی کامل خود را برای تحقق شعار سال و ادامه روند افزایش تولید در سال جاری اعلام کرد.

مدیرعامل کروز با اشاره به اینکه تولید محصولات دانش بنیان پیش از نیز در این مجموعه انجام شده است اعلام کرد که این روند با جدیت و سرعت بیشتر در کروز ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه ۱۲هزار نفر به صورت مستقیم و ۶۰هزار نفر به صورت غیر مستقیم در کروز مشغول به کار هستند گفت: این ها سربازان جنگ اقتصادی هستند و امسال با افزایش تولید دانش بنیان، افزایش اشتغال را در کروز شاهد خواهیم بود.

سخا ضمن تاکید بر اینکه اهداف تولید دانش بنیان و اشتغال‌آفرین با قوت بیشتری‌ در گروه قطعه سازی کروز دنبال خواهد شد، نقشه راه این مجموعه را تاسی از فرمایشات مقام معظم له بر مبنای تحول در تولید، افزایش اشتغالزایی، توسعه محصولات دانش بنیان و نوآوری در قطعات ترسیم کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا