اخبارخودرو

تورنمنت بزرگ تنیس فونیکس برگزار شد

تنیس به عنوان یک فعالیت ورزشی شناخته شده با قدمتی حدود 151سال توانسته است هواداران زیادی را در سراسر دنیا به خود جذب کند. ورزش تنیس یکی از بهترین ورزش ها برای بهبود متابولیسم و افزایش قدرت عضلات و انعطاف پذیری بدن است.

به گزارش عصر خدمات،کمپانی های مطرح بین المللی نظیر مرسدس بنز و ب ام و و کادلیاک همواره از حامی های اصلی برگزاری تورنمنت های تنیس در سراسر جهان بوده اند. این شرکت ها در مسابقات سطح بالا نظیر مسابقات ویمبلدون و اوپن یو اس و اوپن فرانس حضور جدی و سازنده ای داشته اند.

چابکی و استقامت جزئی از خصوصیات یک بازیکن برنده است. انتخاب ابزار مناسب نیز برای موفقیت ضروری است.

تورنمنت بزرگ تنیس فونیکس برگزار شد

تیگو7 پرو کراس اوور، قابل اعتماد و محبوب بازار ایران، یک ابزار مناسب برای سبک زندگی ماجراجویانه و چابک است؛ همانند یک راکت عالی در رقابت تنیس که یکی از عوامل برد بازیکن است.

تورنمنت بزرگ تنیس فونیکس برگزار شد

تبلیغات

توجه به نیازهای سبک زندگی خانواده فونیکس همیشه از اولویت های این برند پریمیوم و محبوب بوده است. با نگاهی به کارنامه عملکرد فونیکس در حوزه مشتریان، میتوان برگزاری رویداد های جذابی نظیر مسابقات اختصاصی گلف و بولینگ و انجمن های تکنولوژی و غیره … را مشاهده کرد.

تورنمنت بزرگ تنیس فونیکس برگزار شد

برند فونیکس در آخرین رویداد ویژه مالکان این برند برای دومین بار لیگ تنیس تیگو 7 پرو را در مجموعه تنیس هتل اسپیناس پالاس تهران با موفقیت برگزار کرد. در این رویداد اختصاصی، شرکت کنند گان به رقابت با یکدیگر پرداخته و نفرات اول تا سوم پس از ساعت ها رقابت مشخص شده و کاپ قهرمانی فونیکس را از آن خود کردند.

تورنمنت بزرگ تنیس فونیکس برگزار شد

همچنین گفتنی است یکی از نقات قوت تورنمنت اختصاصی فونیکس توجه به خانواده و سلامت خانواده بود که در این راستا دوره آموزش تهیه نوشیدنی و ماکتل سالم و سپس مسابقه میان شرکت کنند گان خانم برگزار شد. ایستگاه بررسی سلامتی فونیکس هم جزء جدا نشدنی رویداد های ورزشی این برند پریمیوم است.

تورنمنت بزرگ تنیس فونیکس برگزار شد

فونیکس در راستای تعهد به نیازهای جامعه مدرن امروزی، همواره به بازخورد و نظرات مالکان تیگو7پرو برای تحقیق و توسعه و معرفی نسخه های جدیدتر این مدل در بازار ایران، در آینده تاکید دارد.

تورنمنت بزرگ تنیس فونیکس برگزار شد

اگر از مالکان محصولات فونیکس هستید شما هم میتوانید آمادگی خود را برای عضویت در خانواده مشتریان فونیکس اعلام کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا