اخبارخودرو

جهش تولید و فروش شرکت فنرسازی زر در سه ماهه ابتدایی سال جاری

مدیرعامل گروه فنرسازی زر از افزایش تناژ تولید و فروش این شرکت در ۳ ماهه ابتدایی سال جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش عصر خدمات ،فرشید الوند گفت: شرکت فنرسازی زر با توجه به تاکیدات و حمایت های مدیر عامل محترم گروه در سه ماهه ابتدایی سال جاری، موفق به ثبت مقدار ۲۳۰۶ تن محصول شد که این آمار در مدت زمان مشابه سال گذشته ۱۵۳۷ تن بوده و با رشد۵۰ درصدی همراه بوده است و امیدواریم بر اساس برنامه ریزی یکپارچه و تامین به موقع مواد اولیه تا پایان سال ادامه یابد.

او با اشاره به سیاست کلی تیم جدید مدیریتی گروه خودروسازی سایپا مبنی بر تولید اقتصادی افزود: این شرکت علی رغم تمام محدودیت های اقتصادی حاصل از تحریم ها، به همت نیروی انسانی پرتلاش، متعهد و متخصص خود توانست به افزایش تولید دست یابد و خوشبختانه در این مدت و در حوزه فروش نیز به نسبت مدت مشابه سال گذشته، ۷۰ درصد رشد را شاهد هستیم.

الوند در خصوص برنامه های آتی این شرکت گفت: توسعه بازارهای جدید داخلی و بین المللی،‌ کنترل و کاهش هزینه های تولید به منظور کاهش بهای تمام شده محصولات، توسعه استاندارد ها، تامین انتظارات قانونی ذی نفعان اصلی شرکت، توسعه روابط اقتصادی با خودروسازان داخلی و صنعت ریلی کشور، تمرکز بر رشد و بهره وری نیروی انسانی و بهره گیری از ظرفیت تولید در شرکت های زر سیستان و زرگلپایگان از جمله اهداف این شرکت در سال جاری است.

گفتنی است گروه فنرسازی زر یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه خودروسازی سایپا است که در سه سایت تهران، گلپایگان و زاهدان در زمینه تولید انواع فنر خودروهای سنگین، تجاری، سبک و حوزه ریلی فعالیت دارد.

منبع : سایپا نیوز

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا