اخبارتاپخودرو

رونمایی از ون اینرودز بهمن موتور/ قیمت ۴٩٨ میلیون تومان

محصول جدید بهمن موتور با نام خودروی ون اینرودز با حضور مدیران این شرکت، نمایندگان شریک خارجی و خبرنگاران رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار عصر خدمات، در این مراسم بیوک علی مرادلو مدیرعامل گروه بهمن گفت: طرح توسعه محصولات بهمن در همه سگمنت ها ادامه دارد و امروز ون کار و تجاری را رونمایی خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در هفته بعد محصول جدیدی را رونمایی خواهیم کرد و در بخش کامیون هم محصول جدیدی داریم. ضمنا شرکت سیبا موتور هم در سال بعد دو محصول جدید خواهد داشت.

در ادامه مراسم محمد ضرابیان مدیرعامل بهمن موتور ضمن اشاره به رونمایی از سومین محصول این شرکت گفت: با توجه به تغییراتی که در زمینه کسب و کارها اتفاق افتاده است، روش های متفاوتی در فعالیت ها در بخش ارسال وجود دارد که ون مارگر اینرودز این بخش از کسب و کارها را پوشش می دهد.

وی ادامه داد: سرمایه گذاری انجام شده در بهمن موتور به خصوص در بخش های تولید خوشبختانه بهره وری را بالا برده است و در حال حاضر هم توسعه خط رنگ روباتیک ادامه دارد.

او افزود: محصول سواری ما که سدان رسپکت است در دستور کار قرار دارد و ورژن های پرستیژ فیدلیتی و دیگنیتی هم در ادامه به سبد محصولات اضافه خواهند شد.

مدیرعامل بهمن موتور در خصوص داخلی سازی اینرودز گفت: عرضه این محصول به دلیل پوشش بخش مهمی از بازار است که برای تداوم تولید در بخش ساخت داخل فعالیت های خوبی انجام شده و امروز در ٣٠درصد ساخت داخل قرار داریم که در آینده به ۴٠ خواهیم رسید.

پارسا نوری معاون مهندسی بهمن موتور در خصوص محصول جدید این شرکت گفت: امروز ١٢ درصد از تولیدات خودرو در اروپا مربوط به ون و خودروهای کار سبک است. این مطالعه نشان می دهد به دلیل افزایش روش های فروش غیر حضوری در جهان و توسعه این روش ها به دلیل شیوع ویروس کرونا، تولید یک کارگو ون در ایران از نیازهای اصلی به حساب می آمد.

او ادامه داد: شرکت SOKON که همکاری تجاری بهمن موتور در کشور چین است، در تولید این خودرو در ایران همکاری های گسترده ای با بهمن داشته است و این همکاری در ادامه گسترش خواهد بافت. در حال حاضر بیش از ٧٠ کشور در سراسر دنیا بازار های صادراتی سوکون هستند و ٢۴٠٠نمایندگی در جهان به محصولات این شرکت خدمات رسانی می کنند.

نوری ضمن اشاره به استانداردهای اینرودز گفت: ون اینرودز اولین محصول در سگمنت خود است که استانداردهای ٨۵ گانه را پاس می کند. ضمن این که در بخش قوای محرکه محرکه این خودرو ١٠۵ اسب بخار و ١۴٠ نیوتن متر گشتاور دارد که استانداردهای یورو ۶ را هم پاس می کند.

نوری در پایان تصریح کرد: این محصول ٢سال یا ۵٠ هزار کیلومتر گارانتی دارد و تا یک سال نیز سرویس رایگان خواهد داشت که در ۶٠ شهر این خدمات را دریافت می کند. ضمنا عرضه اولیه این خودرو ۴٩٨ میلیون تومان است و از سال جاری عرضه آن آغاز می شود.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا