اخبار اقتصادیخودرو

رکورد روزانه تحویل محصولات سایپا به مشتریان شکسته شد / خودروهای ناقص سایپا تکمیل و به بازار عرضه می شوند

به گزارش عصر خدمات، هادی اخلاقی فیض، مدیرعامل بانک تجارت به همراه جمعی از مدیران ارشد این بانک، ضمن حضور در سایپا، در نشست مشترک با مدیرعامل و مدیران ارشد گروه سایپا راه های همکاری و تعامل دو مجموعه را بررسی و تبیین کردند.

در این نشست، محمدعلی تیموری، مدیرعامل سایپا با اشاره به فعالیت های جدید این گروه خودروسازی گفت: برنامه گروه خودروسازی سایپا در ابتدا کم کردن حجم خودروهای ناقص در پارکینگ ها و عرضه هرچه سریعتر این خودروها به بازار است.

تیموری در خصوص افزایش کیفیت محصولات تولیدی گفت: در ارزیابی و به منظور کاهش هرچه بیشتر مشکلات کیفی محصولاتی که به صورت ناقص تولید و در کف پارکینگ ها هستند پس از تکمیل و قبل از تحویل به مشتری مجدد مورد ارزیابی کیفی قرار خواهند گرفت.

وی افزود: خوشبختانه در هفته گذشته با همین وضعیت بیشترین تحویل خودرو به مشتریان را داشته ایم و با تحویل روزانه ۲۷۴۵ دستگاه خودرو در یک روز توانستیم رکورد تحویل روزانه در سایپا را شکستیم.

تیموری با اشاره به برنامه ریزی های مدون برای پیشبرد تمامی فعالیت ها گفت: اگر مجموعه کارها به صورت سیستمی تعریف و انجام شود، مشکلات در طول زمان کمتر خواهد شد و در صورت بروز خطا هم صرفا، از طریق خود سیستم عیب یابی و رفع خواهد شد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: باید عبور مستقیم و کامل خودرو را به ۷۰ درصد تولیدات و کمبود قطعات را به حداقل برسانیم، چرا که هزینه های تولید محصولات ناقص و نگه داشت این محصولات هزینه های بالایی دارد.

در ادامه مدیرعامل بانک تجارت هم ضمن تبریک انتصاب مهندس تیموری، همکاری این بانک با گروه خودروسازی سایپا در طول سالیان متمادی را از افتخارات بانک دانست و گفت: همکاری بانک تجارت با سایپا نسبت به سایر بانکها در شرایط بسیار مطلوبی است به نحوی که ۲۹درصد تسهیلات این گروه خودروساز با بانک تجارت صورت گرفته است.

اخلاقی افزود: وظیفه اصلی بانک ها، تامین مالی صنایع بزرگ است و بانک تجارت هم در این موضوع با نگاه به حمایت از اقتصاد و تولید ملی عملکرد خوبی داشته است.

وی با اشاره به اینکه ایجاد سامانه جامع بانک تجارت باعث کاهش هزینه های تولید می شود، افزود: بانک تجارت مبنا و بستر بسیار خوبی جهت انجام کارهای خاص مالی و بانکی دارد و بر این اساس می توان همکاری های مناسبی را در تعامل دو طرف جهت تامین مالی دنبال کرد.

وی ادامه داد: درخصوص افزایش سقف تعاملات نیز آمادگی داریم تفاهم نامه های مشترکی امضا و منافع دو طرف را در تعامل برد- برد دنبال می کنیم.

منبع: سایپا نیوز

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا