اخبار اقتصادیخودرو

فعالیت های ارزشمندی در تولید خودروهای تجاری توسط گروه بهمن صورت گرفته است

ظهر امروز وزیر کشور که همراه ریس جمهور در بازدید از استان آذربایجان راهی تبریز شده بود به همراه هیات همراه از کامیون، کامیونت و اتوبوس های تولیدی گروه بهمن در کارخانه اسنا از شرکتهای گروه بهمن بازدید کرد و توان تولید خودرو های تجاری و داخلی سازی این گروه را با ارزش خطاب کرد.

به گزارش عصر خدمات ،احمد وحیدی وزیر کشور در حاشیه بازدید از خودروسازی اسنا گفت: در این بازدید از ظرفیت تولیدی گروه بهمن در حوزه خودروهای تجاری مانند اتوبوس و کامیون پیشرفته ،خودروی آتش نشانی، انواع کشنده و کامیونت های ۶تن، ۸تن و… خوشحال شدیم.

وی با اشاره به اینکه فعالیت های ارزشمندی در حوزه تولید خودروهای تجاری در گروه بهمن صورت گرفته است افزود: خواست ما این است که خودروسازان داخلی عمق نفوذ را بالا ببرند تا بتوانیم به داخلی سازی هفتاد درصدی دست پیدا کنیم.

وزیر کشور در خصوص چگونگی حمایت دولت از خودروسازان تجاری گفت:بایدبا انعقاد قراردادهای مناسب، بتوانیم محصولات این تولیدکنندگان داخلی را خریداری کنیم. مابا واردات خودرو های تجاری فرسوده موافق نیستیم.

وی در همین رابطه افزود: ما طرفدار تولید در داخل هستیم. هرچه بتوانیم باید عمق تولید را افزایش دهیم تا حتی در حوزه تولید گیربکس و موتور نیز خودکفا شویم. به نظر می‌رسد این انگیزه بین تولیدکنندگان داخلی وجود دارد و ما نیز حامی آنها خواهیم بود.

گفتنی است گروه بهمن در حوزه تولید خودروهای تجاری در سه شرکت زیر مجموعه خود (سیبا موتور، بهمن دیزل و اسنا) فعالیت دارد. به تازگی در اخرین نمایشگاه خودرو تهران از کشنده جدید و اتوبوس پیشرفته و مجهز ۱۲ متری خود رونمایی کرد که مورد استقبال سازمانها و شهرداری های کشور و شرکتهای پخش و فعال در حوزه حمل نقل شهری و بین شهری قرار گرفت.

منبع: گروه بهمن

انتهای پیام /

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا