اخبار اقتصادیتاپخودرو

محصول جدید فردا موتور رونمایی شد/ FMC T5 کراس جدید بازار ایران

به گزارش خبرنگار عصر خدمات،فرداموتور از کراس اور جدید خود رونمایی کرد. این خودرو که FMC T5 نام دارد، از یک موتور ١.۵ لیتری توربوشارژ با قدرت ١۵۶ اسب بخار و گشتاور ٢٣٠ نیوتن متر بهره می برد. همچنین فردا موتور برای محصول جدید خود گیربکس ۶AT اتوماتیک را در نظر گرفته است.

سقف پانوراما، آینه های تاشو گرمکن دار، ۶کیسه هوا ،سیستم حفظ تعادل و پایداری، سیستم کمکی حرکت در سربالایی(HAC)، ترمز اتوماتیک در ترافیک(Autu Hold)، سیستم کنترل سرعت در سراشیبی(DAC)، سیستم هشدار رانندگی بین خطوط، هشدار فاصله ایمنی از جلو، سیستم کنترل فشار باد تایر و تنظیم صندلی برقی راننده در ٨ جهت از جمله امکانات رفاهی و ایمنی این خودرو هستند.

ضمن این که گرمن صندلی های جلو، سیستم تهویه مطبوع دوکاناله اتوماتیک، سیستم تصفیه هوا و دوربین ثبت وقایع نیز در این خودرو وجود دارد.

محمدرضا آریان نژاد مدیر مارکتینگ شرکت فردا موتور در خصوص این محصول گفت: این خودرو به احتمال زیاد می تواند ۵ ستاره کیفی را از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI ) دریافت کند و از نظر رنج قیمتی هم با قیمتی رقابتی عرضه خواهد شد.

او ادامه داد: در سال آینده T5 تیراژی بین ۴تا ۶ هزار دستگاه خواهد داشت و حدود ٧٠ نمایندگی خدمات پس از فروش این خودرو و دیگر محصولات فردا موتور را ساپورت خواهند کرد که فراتر از استانداردهای کشور است.

آریان نژاد تصریح کرد: این خودرو همچون بقیه محصولات فردا موتور ۵ سال یا ١٠٠ هزار کیلومتر گارانتی دارد و حال حاضر نیز داخلی سازی آن از ۶ درصد آغاز شده و در سال آینده به ٢٠ درصد خواهد رسید.

مدیر مارکتینگ فردا موتور ضمن اشاره به شبکه تامین این خودرو افزود: شرکت تخصصی در فردا موتور تاسیس شده است که در حوزه داخلی سازی و ارتباط با قطعه سازان داخلی فعالیت تخصصی دارد تا در بخش داخلی سازی محصولات ارتباط با زنجیره تامین را مدیریت کند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا