اخبار اقتصادیتاپخودرو

پیکاپ کلوت در موعد مقرر به مشتریان تحویل می شود/ تحویل به موقع مهمترین اصل مکث موتور

سلیمانی ملکان گفت: از زمان شروع فروش پیکاپ کلوت تا به امروز سه مرحله تحویل خودرو صورت گرفته که دو مرحله آن حتی زودتر از موعد مقرر انجام شده است و تاکنون هیچ مورد تأخیر در تحویل خودرو ها به مشتریان نداشته‌ایم .

به تازگی شرکت مکث موتور شرایط فروش جدیدی را برای پیکاپ کلوت اعلام کرده که بر اساس این اطلاعیه مشتریان بدون قرعه کشی و با پیش پرداخت ۲۵۰ میلیون تومان می توانند صاحب این خودرو شوند برنامه زمان تحویل این خودرو ۹۰ روز کاری خواهد بود. شرایط ویژه فروش این خودرو موجب شده تا طی ماه های اخیر مشتریان بسیاری را جذب کند.

در این میان تنها دغدغه  مشتریان موعد تحویل این خودرو است که در این رابطه هادی سلیمانی ملکان عضو هیئت مدیره مکث موتور بیان کرد: از زمان شروع فروش پیکاپ کلوت تا به امروز سه مرحله تحویل خودرو صورت گرفته که دو مرحله آن حتی زودتر از موعد مقرر انجام شده است و تاکنون هیچ مورد تأخیر در تحویل خودرو ها به مشتریان نداشته‌ایم و در تازه ترین شرایط ثبت نام خودرو کلوت برنامه ریزی شده و سخت گیری هایی انجام گرفته تا خودروها دقیقا در موعد ۹۰ روز به مشتریان تحویل داده شود.

وی در ادامه تاکید کرد: شرکت مکث موتور همانند دیگر اعضای خانواده بزرگ ماموت به تعهدات خود در موعد مقرر عمل خواهد کرد و نسبت به مشتریان ایفای مسئولیت می کند، همچنین زمان تحویل دقیق را در اولویت های برنامه ریزی شرکت قرار داده ایم و حساسیت بالایی برای تحویل ۹۰ روزه به مشتریان قائل شده ایم.

خودرو کلوت پیکاپ دارای دو دیفرانسیل مجهز به پیشرانه ۲.۴ لیتری توربو شارژ میتسوبیشی است که توان حداکثر آن به ۲۱۵ اسب بخار و حداکثر گشتاور به ۳۲۰ نیوتن متر می رسد.

انتقال قدرت به هر ۴ چرخ در این خودرو از طریق گیربکس ۶ سرعته دستی انجام می شود.بعلاوه امکاناتی نظیر سیستم کنترل الکترونیکی پایداری، قفل دیفرانسیل مکانیکی، پوشش ضدخش در محفظه بار،؛ تنظیم برقی صندلی راننده، کنترل های روی فرمان و ورود بدون کلید مجهز است.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا