اخبار اقتصادیخودرو

گسترش نفوذ برند چری در سرتاسر جهان

در حالی که بازار جهانی به سرعت گسترش می یابد، چری به طور فعال در حال گسترش نفوذ برند خود و ایجاد یک تصویر مثبت از برندش است.

به گزارش عصر خدمات،اخیراً، چری رویدادهای قدردانی از رسانه‌ها را در سرتاسر جهان برگزار کرد و از افراد مشهور رسانه‌ای از سراسر جهان دعوت به عمل آورد تا با جدیدترین محصولات مانند تیگو ۸ پرو آشنا شوند و احساس کنند که ارتباط نزدیک‌تر و بهتری با رسانه‌ها دارند و قدرت جهانی چری نمایان گردد.

در عراق، چری از ۳۰ رسانه معروف و ۲۵ فروشنده خودرو دعوت کرد تا یک رویداد قدردانی رسانه ای در بغداد شرکت کنند. در این رویداد، چری برنامه توسعه ای خود برای سال ۲۰۲۲ را به رسانه های بزرگ اعلام کرد و همچنین قدرت فناوری و تاریخچه توسعه خود را به خبرنگاران و فعالان بازار خودرو نشان داد. علاوه بر این، چری همچنین تیگو ۸ پرو را به عنوان جدیدترین عضو از خانواده پرو، به فروشندگان خودرو و خبرنگاران رسانه معرفی کرد.

در عربستان سعودی، چری در هتل لوکس جده هایت پارک، از ۳۵ رسانه برجسته خودروسازی و سایر روزنامه نگاران رسانه های مرتبط، قدردانی کرد. اجرای زنده ساکسیفون هم بخشی از این برنامه بود. در همین حال، شاهد اعلان نکات لازم در نگهداری محصولات چری، برنامه های کمپین With Chery With Love و ویدیوی معرفی تیگو ۸ پرو هم در این مراسم بودیم. تمرکز اصلی در این رویداد، استقرار چری در بازار عربستان و برنامه ریزی تجاری بر روی تیگو ۸ پرو بود. پس از این رویداد، رسانه های عرب، نظرات مثبتی درباره فعالیت های برند چری داشتند و از طراحی پویا و ویژگی های جذاب محصولاتی چون تیگو ۷ پرو و تیگو ۸ پرو، استقبال کردند. طراحی صفحه نمایش تیگو ۸ پرو هم بسیار مورد توجه آنها قرار گرفت.

پاکستان، دیگر مقصد چری بود که رویداد قدردانی رسانه ای را در آنجا برگزار کرد تا از دو مدل جدید تیگو، رونمایی کند. بیش از ۶۰ رسانه در این رویداد شرکت کردند و اکثر آنها از دسته رسانه های خودرویی بودند. انتظار می رود که در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲، دو مدل تیگو ۴ پرو و تیگو ۸ پرو به بازار پاکستان عرضه شوند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا