آخرین اخبارخدمات نهاد های اجتماعی

ایجاد ۲۵ طرح بنگاهی در حوزه گل وگیاه در استان مرکزی

معاون مشارکت های اقتصادی بنیاد برکت گفت: بنیاد برکت باحمایت و پرداخت تسهیلات در استان مرکزی توانست ۲۵ طرح بنگاهی در حوزه گل و گیاه راه اندازی و در نمایشگاه گل و گیاه شهرستان خمین حضور موثری داشته باشد.

به گزارش عصر خدمات، هادی جوهری عضو هیئت مدیره و معاون مشارکت های اقتصادی بنیاد برکت با بیان اینکه دومین نمایشگاه گل و گیاه در شهرستان خمین اردیبهشت با حضور سرپرست وزارت جهاد فردا افتتاح خواهد شد گفت: در این نمایشگاه برخی از طرح های مورد حمایت بنیاد برکت نیز حضور پرنگی خواهند داشت.

معاون مشارکت های اقتصادی بنیاد برکت اظهار کرد: بنیاد برکت سال گذشته از محل تبصره ۱۸ و تبصره ۱۶ حدود ۱۴ میلیارد تومان به ۲۵ واحد بنگاهی در حوزه طرح های گلخانه ای استان مرکزی ارائه کرده بود که از این طریق حدود ۵۰ نفر به صورت مستقیم و ۳۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم مشغول به فعالیت شدند.
او ادامه داد: ۲۵ واحد بنگاهی گلخانه در استان مرکزی به متراژ ۱۰ هکتار است و باتوجه به آنکه این شهرستان اولین تولید کننده گل های شاخه بریده است که در این حوزه بنیاد برکت با حمایت های که انجام داد توانستیم به قطب تولید کننده در این بخش برسیم.
جوهری گفت: شهرستان خمین ۳۰۰ گلخانه دارد که سالانه حدود ۴۰ میلیون شاخه گل تولید می کند.

برای خواندن اخبار بازار سرمایه و اخبار اقتصادی اینجا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا