اخبارخودرو

با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی صورت گرفت؛ تقدیر از مدیرعامل شرکت سایپادیزل به عنوان کارفرمای سلامت محور برتر کشور

طی مراسمی با حضور سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از محمدحسن محمدزاده مدیرعامل شرکت سایپادیزل به عنوان کارفرمای سلامت محور برتر تقدیر شد.

به گزارش عصر خدمات، سیزدهمین جشنواره ملّی تجلیل از کارآفرینان سلامت‌محور، خانه‌های بهداشت کارگری برتر و اعضای شورای هماهنگی خدمات بهداشتی به بیمه‌شدگان با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و جمع کثیری از مسئولین کشوری در شرکت سایپادیزل برگزار شد.
این گزارش حاکیست، با توجه به بررسی‌های بعمل آمده توسط وزارتخانه‌های کار و بهداشت و نظر به اقدامات گسترده شرکت سایپادیزل در راستای ارتقای سطح سلامت جسمی و آرامش روانی کارکنان و نیز مسئولیت پذیری اجتماعی این مجموعه صنعتی، محمدحسن محمدزاده مدیرعامل شرکت سایپادیزل جایزه کارفرمای سلامت محور کشور را از سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دریافت کرد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مراسم طی سخنانی گفت: خوشبختانه در داخل كشور استعدادهاي بسياري وجود دارد و از نظر موقعيت منطقه اي هم ايران در نقطه مهمي از جهان قرار دارد. پس تنها حلقه مفقوده براي توليد حداكثري موضوع مديريت است. هر چند بنده در بازديد كوتاه از شركت سايپا ديزل نشاط و شادابي را در صورت كاركنان اين شركت ديدم كه بسيار ارزش دارد و نشان مي دهد فعاليت هاي خوبي در جريان است. گزارشی که مدیران محترم نیز ارائه کردند، نشان از کاشتن بذر امید دارد.
محمدعلی تیموری مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا نیز در این مراسم گفت: در سايپا ٤٥ هزار نفر پرسنل داريم كه براي پيشگيري و درمان اين عزيزان نرم افزاري در دست طراحي و توليد است و عقيده داريم اگر پيشگيري را در صنايع انجام دهيم به راحتي مي توانيم عمر مفيد پرسنل در محيط كار را افزايش دهيم.
بر این اساس، در حاشیه این مراسم، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن بازدید از خطوط تولید شرکت سایپادیزل، از نزدیک در جریان آخرین وضعیت تولید و اشتغال در این مجموعه خودروسازی قرار گرفت.
گفتنی است، بازسازی درمانگاه و کلینیک تخصصی مجهز به اتاق ICU، حضور پزشکان متخصص در سازمان، تجهیز درمانگاه با تجهیزات روز اورژانس، برنامه‌ریزی دقیق و نظارت بر الگوی تغذیه کارکنان، توسعه آزمایشات دوره‌ای، اضافه نمودن آنالیز بدن، آزمایش ریسک فاکتورها، ساخت باشگا‌ه‌های مجهز ورزشی، توسعه فعالیت‌های ورزشی کارکنان و … نمونه‌ای از اقدامات صورت گرفته توسط سایپادیزل در حوزه سلامت کارکنان است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا