اخبار اقتصادیخودرو

برگزاری مراسم قرعه کشی دو طرح پیش فروش محصولات سایپا/ اسامی منتخبین امشب ساعت ۲۱ اعلام می‌شود

مراسم قرعه کشی برای دو طرح پیش فروش یکساله و حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار و اسامی منتخبین ساعت ۲۱ روز شنبه، ۱۰ اردیبهشت ماه در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.

به گزارش عصر خدمات،با حضور نهادهای  نظارتی، قرعه کشی طرح پیش فروش یکساله محصولات ساینا.اس، کوییک.اس، کوییک.آر با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی و وانت سایپا با موتور  ام.۱۳ و همچنین پیش فروش یکساله محصولات  کوییک.اس، کوییک.آر با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی و ساینا.اس در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، برگزار شد.

در طرح پیش فروش محصولات سایپا ۹۶ هزار و ۹۷۰ نفر شرکت کردند که ۹۵ هزار و ۱۶۲ نفر واجد شرایط شناخته شدند. ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح ۳۲ هزار و ۵۵۰ خودرو است و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود، ۶۵ هزار و ۱۰۰ نفر نیز به عنوان رزرو در نظر گرفته شده است.

در این طرح ۱۱ هزار و ۸۰۰ دستگاه خودرو ساینا.اس عرضه می‌شود. علاوه بر این ۶ هزار و ۲۰۰ دستگاه کوییک.آر با گیربکس معمولی، ۶ هزار و ۶۵۰ دستگاه کوییک.اس، ۶ هزار و ۵۰۰  دستگاه کوییک با گیربکس معمولی و هزار و ۴۰۰ دستگاه وانت سایپا عرضه می شود.

همچنین در طرح پیش فروش محصولات سایپا برای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ۲ هزار و ۹۲۹ نفر شرکت کردند که ۲ هزار و ۹۲۳ نفر واجد شرایط شناخته شدند. ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش ۳ هزار و ۵۰ خودرو است و با توجه به تعداد متقاضیان این طرح، تمامی افراد متقاضی به صورت منتخبین اصلی مشخص شدند.

اسامی منتخبان طرح پیش فروش یک ساله سایپا پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی امشب ساعت ۲۱ بر روی سایت رسمی گروه سایپا منتشر خواهد شد و منتخبین از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه به مدت ۷۲ ساعت فرصت واریز وجه خواهند داشت. همچنین اسامی منتخبان طرح پیش فروش حمایت از خانواده و جوانی جمعیت پس از استعلام از سازمان ثبت و احوال کشور و پس از ۳ روز کاری اعلام خواهد شد.

گروه خودروسازی سایپا برای منتخبین طرح های پیش فروش، پیامک ارسال می کند اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد که ثبت نام کنندگان به سایت سایپا مراجعه کنند.

منبع: سایت نیوز

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا