اخبار اقتصادیتاپخدمات شهری

تردد در محورهای شمالی روان است

به گزارش عصر خدمات،مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد که تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت در مسیر رفت و برگشت روان است و محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل ساسانی تا پایانه شهید کلانتری ترافیک سنگین و در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس ترافیک نیمه سنگین است.

محورهای دهگلان – حسین‌آباد، سقز – مریوان، ریگان – ایرانشهر مسدود است و محور بندرخمیر- بندرلنگه تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین بندرخمیر – دژگان – بندرلنگه انجام می‌شود.

همچنین محورهای گنجنامه – تویسرکان، سروآباد – پاوه، سی سخت – پادنا، پونل – خلخال، وازک – بلده، هشتگرد – طالقان و لاسم – ارجمند جزو محورهای مسدود فصلی هستند.

بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور در حال حاضر به‌ استثنای محورهای مسدودی که در بالا اشاره شد مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

افزایش ۱۴.۹ درصدی تردد در شبانه‌روز گذشته 

در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۳۲۳ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۱۴.۹ درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد.

سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۶ درصد است و اوج تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ بود که افراد با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا