اخبار اقتصادیتاپخودرو

خودروهای کلاسیک میهمان نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری تهران

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری عصر خدمات، پانزهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی تهران در حل دائمی نمایشگاه های تهران ( سئول) با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و حضور کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور و همکاری انجمن وسایل نقلیه تاریخی ایران (نماینده رسمی فیوا)  افتتاح شد.

این نمایشگاه که از امروز تا روز سه شنبه دوازدهم بهمن ماه از ساعت ۹ تا ۱۷ برگزار می شود، ۱۰ سالن اختصصاصی دارد که صنایع دستی،گردشگری و خودروهای تاریخی مهمترین بخش های آن هستند. کلوپ تخصصی پیکان از زیرمجموعه های انجمن وسایل نقلیه تاریخی ایران ( نماینده رسمی فیوا)به مناسبت افتتاح این نمایشگاه کاروانی شامل ۳۵ دستگاه خودرو پیکان را از محل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری در خیابان آزادی تا نمایشگاه بین المللی حرکت داد که مورد استقبال شهروندان و بازدید کنندگان از این نمایشگاه قرار گرفت.

از جمله خودروهای نوستالژیک و با ارزش حاضر در این کاروان باید به پیکان تاکسی مدل ۱۳۴۸ و مدل های استیشن و وانان اشاره کرد. همزمان با حضور پیکان های کلاسیک در این نمایشگاه عزت ا… ضرغامی وزیر میراث فرهنگی و گردشگری ضمن استقبال از کاروان کلوپ ملی پیکان و افتتاح نمایشگاه، از غرفه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران بازدید کرد. گفتنی است غرفه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران در سالن ۳۸ نمایشگاه بین المللی قرار دارد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا