اخبار اقتصادیخودرو

دوره آموزشی خودروسازی ایلیا برای نمایندگان/ ارتقاء دانش فنی در خدمات پس از فروش

دومین دوره آموزش فنی خودروی دایون Y5 ویژه نمایندگان شرکت کیان موتور وارنا (نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش خودروسازی ایلیا) در محل کارخانه این شرکت واقع در شهر صنعتی کاوه در استان مرکزی برگزار شد.

به گزارش عصر خدمات، در این دوره که تکنسین های برتر ۱۰ نمایندگی از سراسر کشور حضور داشتند، مباحث مختلفی از سوی مدرسان و کارشناسان این شرکت با محوریت مسائل فنی تدریس شد.

آشنایی هر چه بیشتر تکنسین های مراکز خدماتی با مهندسی بدنه شاسی بلند دایون Y5، موتور، گیربکس و سیستم چهارچرخ محرک این خودرو و نیز روش های نوین عیب‌یابی به کمک ابزارهای مخصوص و دانش فنی موجود در بخش پشتیبانی فنی خودروسازی ایلیا مهمترین آموزشهای ارائه شده به نمایندگان مراکز خدماتی در این دوره بود که با بازدید از خط تولید خودرو و تجربه رانندگی شرکت‌کنندگان در شرایط جاده و خارج جاده (آفرود) همراه بود.

گفتنی است، در این دوره آموزشی دو روزه که از ۴ تا ۵ خردادماه برگزار شده است، نمایندگانی از تهران، کردستان، همدان، گلستان، فارس، مازندران، قم، آذربایجان شرقی، قزوین و اصفهان حضور داشتند. صنایع خودروسازی ایلیا هدف از برگزاری این دوره‌ها را افزایش کیفیت خدمات پس از فروش و رضایت‌مندی مشتریان از این خدمات عنوان کرده است.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا