اخبار اقتصادیخودرو

شروع طرح خدمات و امداد نوروزی سایپا از امروز

گروه خودروسازی سایپا جهت ارائه خدمات گسترده و پویا به مشتریان خود در جهت شروع سفر های نوروزی در سراسر کشور از ۲۵ اسفند ماه ۱۴۰۰لغایت ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ طرح خدمات امداد نوروزی را آغاز کرد.

به گزارش عصر خدمات، در این طرح سرویس ادواری در محل در نظر گرفته شده، همچنین تلاش شده تا از خدمات امدادی متفرقه با افزایش میزان اکیپ های خدماتی این خودروسازی جلوگیری شود.

در این طرح خدمات نوروزی ۱۷۰۰ مرکز خدمات سایپا اعلام آمادگی کرده اند تا در ایام نوروز به متقاضیان خدمات مربوط را ارائه کنند.

همچنین ۹۴۰ نمایندگی و واحد سیار به صورت کشیک به مردم خدمات ارایه خواهند کرد.

علیمردان عظیمی رئیس هیت مدیره گروه خودرو سازی سایپاخطاب به همکاران خود بیان کرد:باید متناسب با افزایش میزان سفر خدمات شایسته مردم عزیز ارائه کنیم.

وی اشاره کرد: خدمات باید سر زمان و با برنامه ریزی و به صورت کاملا مجهز انجام شود، و باید این خدمات درست و به موقع صورت بگیرد.

در حاشیه این مراسم گروه خودرو سازی سایپا در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری،ریاست محترم جمهوری و ایفای حقوق مشتریان محترم در چهارچوب آیین نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو طرح توسعه خودرو های جایگزین در تاریخ ۲۵ اسفند ماه ۱۴۰۰ را اجرا کرد.

طرح توسعه خودرو های جایگزین گروه سایپا به این ترتیب است که مشتریانی که خودرو هایشان در طی تعمیرات در مراکز تعمیراتی قرار میدهند و مدتی در دسترس مالکان نیست، گروه سایپا در اختیار این افراد متناسب با خودرو خود،خودرویی جایگزین تحویل می دهد،تا مورد استفاده قرار گیرد.

درپایان باید اشاره کرد برای هرگونه نقد و شکایت از خدمات ارائه شده توسط امداد خودرو سایپا می توانید با شماره تلفن ۰۹۶۵۵۰ می توانید شکایات و انتقادات خود را ثبت کنید.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا