اخبارتاپخدمات شهری

افزایش۷.۶ درصدی تردد در محورهای برون شهری/ تردد روان در محورهای شمالی کشور

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، طی شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۳۷۱ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۷.۶ درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد.

به گزارش عصرخدمات، براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع،‌ مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۳۷۱ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۷.۶ درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۷.۱۶ درصد ، اوج تردد بین ساعات ۱۷ الی ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۳ الی ۴ صورت پذیرفته که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

آخرین وضعیت محورهای شمالی از تردد روان در محورهای چالوس ، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) حکایت دارد.

همچنین محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

وضعیت ترافیکی سایر محورها نیز نشان دهنده ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری، ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس، ترافیک سنگین در آزادراه ساوه – تهران حدفاصل نسیم شهر تا بهمن آباد و ترافیک سنگین در محور شهریار – تهران در برخی از مقاطع است.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا