اخبار اقتصادیخودرو

حضور تیگارد X35 در نمایشگاه خودروی شیراز

با حضور مدیران شرکت سانیار موتور پارسیان اولین فروش رسمی خودروی کراس اور X35 توسط نمایندگی ارم خودرو(زارع) در استان فارس در خلال نمایشگاه خودروی شیراز انجام شد.

به گزارش عصر  خدمات ،تیگار X35 کراس اور سانیار موتور پارسیان که از زمان عرضه در آخرین روزهای سال گذشته توانسته نظر متخصصین را به خود جلب کند، در غرفه این شرکت در بیستمین نمایشگاه خودروی شیراز نیز مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت.
تیگارد در این نمایشگاه با همکاری نماینده رسمی خود ارم خودرو(زارع) در نمایشگاه شرکت کرده است و این نمایندگی رنگ های مختلفی از کراس اور X35 را در این نمایشگاه به نمایش درآورده است.
امین مهرزاد رئیس مارکتینگ تیگارد موتور پارسیان در خلال این نمایشگاه به خبرنگار عصر خدمات گفت: در سال گذشته حدود ۴٠٠ دستگاه خودرو تولید شده است که در حال تحویل به مشتریان است.
او تصریح کرد: قیمت فعلی X35 ١ میلیارد و ١٧۵ میلیون تومان است اما در حال حاضر طرح فروش جدیدی نداریم و منتظر نظر شورای رقابت هستیم.
او با اشاره به بحث خدمات پس از فروش و تامین سانیار موتور گفت: در بخش خدمات شبکه آموزش های لازم را دیده است و قطعات نیز تامین شده است. در این بخش تلاش ما این بوده که خریداران محصولات سانیار موتور پارسیان از فروش و خدمات ما رضایت کامل داشته باشند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا