اخبارخودرو

حضور تيگارد X35 در نمايشگاه خودروي شيراز

با حضور مديران شركت سانيار موتور پارسيان اولين فروش رسمي خودروي كراس اور X35 توسط نمايندگي ارم خودرو(زارع) در استان فارس در خلال نمايشگاه خودروي شيراز انجام شد.

به گزارش عصر  خدمات ،تيگار X35 كراس اور سانيار موتور پارسيان كه از زمان عرضه در آخرين روزهاي سال گذشته توانسته نظر متخصصين را به خود جلب كند، در غرفه اين شركت در بيستمين نمايشگاه خودروي شيراز نيز مورد توجه بازديدكنندگان قرار گرفت.
تيگارد در اين نمايشگاه با همكاري نماينده رسمي خود ارم خودرو(زارع) در نمايشگاه شركت كرده است و اين نمايندگي رنگ هاي مختلفي از كراس اور X35 را در اين نمايشگاه به نمايش درآورده است.
امين مهرزاد رئیس ماركتينگ تيگارد موتور پارسيان در خلال اين نمايشگاه به خبرنگار عصر خدمات گفت: در سال گذشته حدود ٤٠٠ دستگاه خودرو توليد شده است كه در حال تحويل به مشتريان است.
او تصريح كرد: قيمت فعلي X35 ١ ميليارد و ١٧٥ ميليون تومان است اما در حال حاضر طرح فروش جديدي نداريم و منتظر نظر شوراي رقابت هستيم.
او با اشاره به بحث خدمات پس از فروش و تامين سانيار موتور گفت: در بخش خدمات شبكه آموزش هاي لازم را ديده است و قطعات نيز تامين شده است. در اين بخش تلاش ما اين بوده كه خريداران محصولات سانيار موتور پارسيان از فروش و خدمات ما رضايت كامل داشته باشند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا